Autor Zpráva
shermi
Profil
Ahojte vsetci.. Neviem ci som sa sem zaradil spravne, ale..
Chcem sa spytat ci sa nejakym sposobom da zabezpecit to aby baner stale pokracoval vo svojej animacii, aj ked sa preklikavam na webe na ine podstranky toho webu. Je nutne sledovat stale na akom frame sa ten mc nachadza a predavat si stale hodnotu do dalsej podstranky, alebo ide aj nejak inak?
Skusal som nastavit metatagy webu aj na cashovanie stranky a na necashovanie a vyzera to tak ze to je v niecom inom.. Mozte mi s tym pls helfnut.. dik http://www.goticket.cz (je stranka ktoru by som chcel trosku rozhybat co sa tyka toho baneru hore)
flz
Profil
tu swf animaciu vloz do samostatneho DIVu (framu)
shermi
Profil
Mas na mysli framesety? S tymi by to slo, ale to by robilo hold aj ine problemi ktorym sa chcem vyhnut.. Alebo si myslel nieco ine?
shermi
Profil
alebo ci by sa nedalo nejako zabezpecit cez actionscript(mozno+cookies) aby kazda stranka na ktoru kliknem na webe dostala parameter pozicie framu na akom sa baner nachadza, cim by sa zabezpecil ako taky plynuly chod toho baneru..
ZbySTr
Profil *
mno to nevim, zda je toto nejlepsi resení, i kdyz by to nejspise bylo mozne.
Samotny DIV by mu urcite nepomohl ... jedine to nahazet do framu.....coz asi je skok trochu zpet ...:)
o kdyz jedine fakt to udelat style, ze banner budes mit na 'main' strane a zbytek hodis do iframe.

ZbySTr
shermi
Profil
No super.. S tymi frames by to slo, len problem mam taky ze web uz mam navrhnuty zapracovany(skoro hotovy) a tlacit nieco do frame(alebo iframe) by bolo kopec roboty a neslo by mi zopar dalsich skriptov.. :O) No neva, skusim to riesit cez cookies+actionscript.. Ked toto tu zvladnem, dam vam vediet ako som to spravil.. Dakujem vsetkym, zatial...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0