Autor Zpráva
goodfella
ahoj, nic moc o flashy nevim, parkrat sem v nem neco zkousel,ale nic extra...
narazil sem na jedny stranky, dys se tam podivate, zjistite presne o co jde, ja to neumim presne pojmenovat...nasmeroval by jste me nekdo nekam (...ne kam vas jako prvni napadne :-) ), kde bych se docet jak to spachat? popripade jestli nekdo takovej script uz nemate...ze bych se ho pokusil aspon jen upravit?....diky za odpovedi a za pomoc
FlashManiac
a kde to tam je? tak nejak jsem na to nenarazil... XD
goodfella
no je to ten napis "flipside"....podle mysi se otaci - bud je bile nebo cerne....
FlashManiac
goodfella
No tak to už je mi to jasný. mě se to nedřív odkázlo na wikipedii..XD.. Podle me je to udelany tak ze to prevraceni je animace MC která se spouští buď na jednu nebo na druhou stranu tím, že si ten MC zjišťuje jakou ma kurzor myši _xovou pozici.. Je to pravděpodobně uděláno tak že každé písmeno má svou "otočku" a spouští se dle _xmouse na _rootu.. samozřejmě ti tu nevypotím funkci podle ktere to běhá,ale takhle nějk bych to řesil..já...
goodfella
dik, nicmene to cos napsal je pro me spanelska vesnice...nevis v cem to udelat nebo tak neco?
Saša
Profil *
podle me je to reseny scale, plus nejaka vychytavka ktera zmeni barvu toho pismena. Protoze se to otaci plynule podle pozice mysi
Hanz
goodfella
nevis v cem to udelat nebo tak neco
No ve Flashi
goodfella
nebyl by k dostani nekde nakej sample, kterej by stacilo jen upravit?.....?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0