Autor Zpráva
FlashManiac
Profil
Cyao,
měl bych jeden dotázek pro Flash fajnšmekry.. POtřeboval bych vědět, zda nejde nějak "urychlit" kód flashe při funkci attachMovie a removeMOvieClip.. Existuje nejaký jiný způsob načítání objektů na Stage, ketrý by vytěžoval CPU méně než tohle?(ptám se na to proto, že mám loadovat z knihovny vcelku dost MC několikrát za sekundu a dost mi to žere výkon)...
Jedné možné řešení co mě napadlo je naloadovat si na stage všechny MC a pak je jenom postupně zapínat a vypínat, pomocí _visible,ale pokud by existovalo ještě něco(protože u tohohle způsobu si nejsem jsitý zda je výsledek lepší), byl bych rád kdyby se někdo ozval.. Díky
Hanz
Profil
FlashManiac
Není.
flz
Profil
FlashManiac
...zapínat a vypínat, pomocí _visible...

takto som to raz skusal ja a cele to sekalo aj ked bolo _visible = false; islo asi o 20 objektov
FlashManiac
Profil
flz
no ono to asi hodně žere paměti, když je to všechno naloadované na Stage a pak s tím ná CPU asi co dělat(a jak to tak vyplývá co jsi napsal, tak to asi žere ještě víc než load z knihovny)... No v každém případě moc díky,aspoň vím do čeho se nepouštět...
Hanz
takže nejrychlejší a tím pádem vlastně jediný možný způsob je teda load z knihovny pomocí attachMovie....

THX oběma....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0