Autor Zpráva
21
Profil *
Zdravičko, na HTML/PHP stránkách mám flash (vložený jako objekt přímo do těla strany zkrz všechny úrovně - ne FRAME, čili reload flashe při každém reloadu strany) s přehrávačem externích MP3. Hned po loadu flashe se spustí první track. Ovládací tlačítka: zpět, stop a vpřed. Lze udělat to, že by si přehrávač i po opakovaném naloadování pamatoval, zda byl předtím stlačen button STOP? Něco na způsob Cookies, kdy by si actionscript nejdřiv zjistil, zda neexistuje proměnná Stop = 1, a teprve pak by spustil track. Napadá mě udělat si cookies po stlačení buttonu Stop v javascriptu, ale nevím, jak dostat zpět proměnnou z JS cookie do action scriptu před kontrolou. Dík.
Steve
Profil *
Dají se používat takzvané SharedObjecty (je to něco jako cookie, ale je to jenom flashovy, flash s to umi ukladat, načítat a všeljaký jiný kejkle, něco jako javascript&cookies) je to ale použitelny jenom od verze MX a výš (aspon myslim).... snadno se to ovlada a pokud se to chceš naučit, tak stačí podívat se do helpu, je to tam vysvětlený....


__________________________________
http://freefall.webz.cz/
21
Profil *
Tuhle verzi jsem odkladal az na konec. Nic jineho ale nezbyva. Uz to funguje. Diky za prispevek.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0