Autor Zpráva
Banan
Profil
Mir s vami, protreboval bych, aby kdyz zmacknu tlacitko, napred zjistil, jestli existuje jeden txt soubor, a pak kdyz jo, aby z nej nacet promenny....vsechno krome toho zjisteni existence souboru umim, a tak se ptam..... Predem diky za vsechny odpovedi...
Hanz
Profil
Banan
Myslím že by stačilo udělat funkci, která pokud se načítání nezdaří tak to vypíše (tím pádem soubor neexistuje), ale pokud se načítání povede tak soubor existuje a data už budou načtena. (podle toho co jsi tu popsal by to mnělo stačit --> stejně ten soubor budeš nahrávat).

PS: Taková funkce podle mně ve flashi není (můžu se mílit)
sanxo
Profil *
myslim ze na toto je dobre loadVars. onLoad = function (success){
//príkazy funkcie
}

success vracia true, alebo false podla toho ci nacitanie prebehlo alebo nie - inymi slovami, ak neexistuje *.txt ktore sa ma nacitat, tak je false
bližšie pozri actionScript reference guide od acromedii na str. 419
Banan
Profil
moh by si mi tu funkce, resp. celej zapis napsat jako priklad? chci jen kompletni zapis, mitro tech veci, ktery se maj udelat pri nahrani das jen nejakou poznamku a stejne tak i misto tech druhej....

ale tak me napada, ja to mam nahravany pres SharedObject.....da se ten atribut onLoad pouzit i pro tuhle funkci?

kazdopadne dik za radu....
sanxo
Profil *
subor premenne.txt moze obsahovat: "premenna1=10&premenna2="retazec"&celkovo=158"


moje_premenne = new LoadVars
moje_premenne.load ("premenne.txt")
moje_premenne.onLoad = function (success) {
if (success){
trace ("súbor sa podarilo načítať)
}
else {
trace ("súbor nenajdený")
}
}

tot vse. Mozes tam este zakomponovat aj vlastnost .loaded, ktora ked sa zmeni na true, nacitanie bolo uspesne ukoncene

K premennym vies pristupovat:

moje_premenne. premenna1
moje_premenne. premenna2
moje_premenne. celkovo
Banan
Profil
thx
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0