Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Mám jednoduchej bannýrek - stupidní animačku. Na podkladu mám obdélník což je button, kterej normálně funguje. Na hlavní scéně dám tento button-obdélník dozadu do spodní vrstvy a na jeho první pole mám script:

on (press) {
getURL("ukazka.pdf", "_blank");
}

export je klasickej html co vygeneruje přímo flash. Problém je v tom, že po kliknutí na banner (swf) na stránce se mi sice otevře nové okno, ale soubor ukazka.pdf se otevře v tom původním a v nově otevřeném okně se nic neotevře.

Laboruji s tím jak mohu a jediné co jsem zjistil je, že v Firefoxu to jede bez problému, ale v IE to dělá tuto chybu. Ale to může být tím že firefox pdf otevírá standardně do nového okna (nebo si to alespoň myslím)

Poradí mi prosím někdo jak docílit aby se mi pdfko otevřelo do nového okna a ve starém zůstal původní obsah.

Díky moc
Miroslav Vávra

PS: Omlouvám se za stupidní dotaz - nejsem flešař :-) usínám tady u toho chci to mít z krku
Steve
Profil *
Firefx totiz respektuje standardy a IE ne, mel jsem podobnej problem a zatim jsem nenasel zpusob, jak udelat, aby se to oteviralo i IE uzivatelum. Ono se to v IE vicemene otevre, ale az po kliknuti na tlacitko "aktualizovat", a to nikdo nedela. Takze jedine co me napadlo bylo to, ze sem tam napsal, ze uzivatele IE si musi kliknout na aktualizovat....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0