Autor Zpráva
SQUIB
Profil *
Nepomohl by mi pls nekdo s tvorbou kalkulacky ve flah lite 2, ktera by umela vykreslit napr graf: 3^sin(2x), x v intervalu -30 az 30? Diky moc
Anonymní
Profil *
Nemusi to byt ve flash lite 2, staci v normalnim flash 6 a vys. Do flash lite 2 bych to uz predelal pozdejc. Jde mi hlavne o vykresleni toho grafu. To je pro me nejvetsi orisek. Nebo mi prosim poradte nejaky link kde tento problem resi. Predem moc diiky. :-)
Anonymní
Profil *
http://www.zive.cz/h/Programovani/AR.asp?ARI=127145
Hanz
Profil
Anonymní 2
Jenže na těch stránkách vykreslují sloupcové grafy, což podle mně nejsou grafy funkcí a ještě ke všemu tam používají funkce z Flashe 8.

Anonymní 1

Nemusi to byt ve flash lite 2, staci v normalnim flash 6
Pro Flash lite 2 to může být i ve Flashi 7. Nemusí se tam ani potom nic předělávat (no záleží na tom jak bude vyřešené ovládání).

SQUIB
No je to dost složité. Pokuď by stačil graf přibližný tak možná ani ne (udělalo by se to spojením vypočtených bodů přímkou tak, aby to ve výsledku trošku připomínalo oblouk, ale připomínalo by ho to vážně jen trochu, protože dnešní mobilní telefony na to nemají CPU :o) Prostě by to neutáhly).

Další možnost je pomocí bezierovy křivky (snad se jsem to nějak nezkomolil. nevím z hlavy jak se to přesně píše). Jenže jsem se ještě neučil co to je , takže ti s tím nepomůžu (nevím jak se vypočítává).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0