Autor Zpráva
FlashManiac
Profil
Cyao,měl bych takový celkem velký problém pro opravdové GURU...
Udám příklad:
Mám na _root 50 ručně nastavených blankframu... jsou čisté, bílé, neposkvrněné..prostě není tam nic..
Nyní nastává akce:
pomocí AS chci například do snímku č.30 umístit MC "clipek_mc" otázka zní, jak zajistit, aby zůstalo 49 neposkvrněných neposkvrněnými a do snímku č.30 se načetl požadovaný MC...
Hanz
Profil
FlashManiac
No na ten snímek musíš nejdřív přejít. Nejde něco načíst do snímku na kterém nejsi, protože se to vykresluje, až jak tam jsi (animace v MC se taky nespustí dřív než dojdeš na snímek ve kterém je).
FlashManiac
Profil
Hanz
No asi jsem to pres veškerou snahu nespefikoval dobře*kapka*
No mě jde o tohle:
je mi jasné že musim na ten frame nejdřív přijit a až pak tam neco loadovat,ale jde mi o to, aby když z toho snimku odejdu, aby to tam bylo porad uložené...ale pritom když tam přijdu znova tak už nebudu muset dávat loadMovie,ale už to tam bude uložené z předochozího.. zkrátka aby to fungovao tak jako kdyz se to dela manualne(proste na urcity blank neco pichnu a to pak neni videt na ostatních snímcich,ale pritom se zadny load ani unload nedeje...)

zkoušel jsem to takhle:
for (i=1;i<=20;i++){
loader_mc.attachMovie('neco','neco'+i+'_mc',loader_mc.getnexthighestDe pth());
loader_mc.nextFrame();
//pak kazdemu priradim jinou barvu abych to poznal, ze se to meni
}
no ale ty clipy(neco_mc) mi tam zustavaly i kdyz jsem je vytvoril na snimku(napr 1)a pak presel na dalsi frame a na nem uz by byt nemely ale byly tam..
no a ja poterbuju abych to pri prvnim pruchodu tim loaderem_mc naplnil a pak uz to mohl jen prehravat...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0