Autor Zpráva
248
Profil
Zdravím,

formátuji načtený text externím stylem. Při testování se vše chová ordinerně, na localhostu (ani na opravdickém servru) však styl není brán v potaz.

Styl načítám a aplikuji tímto skriptíkem:
var cssStyl:TextField.StyleSheet = new TextField.StyleSheet ();
cssStyl.onLoad = function () {
textfield_txt.styleSheet = cssStyl;
}
cssStyl.load ("css.css");


Jak je možné, že to se servrem nemluví?
Hanz
Profil
248
Na tohle musím vidět celý script. Hlavně jak tomu poli přidáváš text.
Styl se totiž musí přiřadit poli dřív, než text.

A dále se mi moc nezdá:
var cssStyl:TextField.StyleSheet

Nikde jsem to neviděl a myslím, že je to špatně. Mnělo by tam být jen:
var cssStyl:TextField
248
Profil
Vobšlehnul jsem to z "...MX 2004, Oficiální výukový kurs".

Script:
var cssStyl:TextField.StyleSheet = new TextField.StyleSheet ();
cssStyl.onLoad = function () {
textfield_txt.styleSheet = cssStyl;
}
cssStyl.load ("css.css");

System.useCodepage = true;
textfield_txt.htmlText = true;
var load_vars:LoadVars = new LoadVars();
load_vars.load("txt/princip.txt");
load_vars.onLoad = function() {
textfield_txt.htmlText = load_vars.sdeleni;
};
248
Profil
Tak ten dodatek tam fakt vadí...Localhost to už skousne bez potíží, jen na www se to chová takhle!. Nejen, že to neumí podtrhnout, ale i formátování tučného písma jezvládáno jen někdy, o češtině ani nemluvě... :-(
Hanz
Profil
248
Ten TXT nemáš uložený v UTF-8
248
Profil
txt soubor je UTF-8, zovněž kódování Act.Scriptu! Na mém kompu vše běží bez potíží...
248
Profil
V pdf dokumentu, "...ActionScript Bible", je konstruktor uváděn rovněž se "StyleSheet".
248
Profil
A pro zajímavost: Ten SAMÝ dokument se při opakoaném loudingu chová občas jinak: Nechápu...a dost mne to už štve!
EllisDee
Profil *
Řešil jsem podobný problém. Samo mi to používalo kódování počítače, i když jsme to nikde nezapnul. V tom odkazu co jsi poslal ty, to vypadá stejně jako jsem to měl já. Zkus dát na první frame:

System.usecodepage = false;
248
Profil
Hmm, čoveče, vysekl jsem onen řádek, změnil ho na "flase" a pro jistotu ho dal do zvláštní vrstvy probíhající celou animací. Došlo ke změnám v kódování (místo ╬11Đ←12Ü51ł jsou čtverečky), žel to je vše.

Zpravidla při prvním zobrazení se text ostyluje regulérně, ale stisknu-li "obnovit", stylování se chová jednou tak a podruhém stisku jinak... Zajímal by mne ten algoritmus, podle kterého se to generuje takhle nahodile. RANDOM jsem tam fakt nedával...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0