Autor Zpráva
FlashManiac
Profil
Zdravím,
chtěl jsem se zeptat.. v jedné prezentaci využívám sdílených objektů k ukládání pozice, pro moznost návratu na to samé místo při ukončnení prezentace...to jak to funguje je mi jasné..
Co už mi ale není jasné je to že se mi v některých případech stane, že se to vůbec neuloží...a kdyby jenom to...
Ta potvora mi kompletně zruší celou ukádací strukturu v tom *.SOL souboru... no na tom by taky asi nebylo nic zajímavého, kdyby se mi nestávalo, že pokud to chci ulozit na jedné a té samé pozici, tak to někdy uloží bez problémů a někdy vůbec...
Mohl by mi prosím někdo poradit?
Ukládací struktura je dvojrozměrné pole
_global.ano[i][j]
mám totiz prezentaci na více SWF..pak to jednim tlacidlem priradim do tech sdílených objektů...nebo není chyba ve sdílených objektech a v jejich ukládání,ale spíš ve"stabilitě" toho dvojrozměrného pole?Mzslím tím zda je možné, že by se během chodu programu moho nějak "narušit"

Opravdu nevím co si o tom totiž mám myslet, protože jednou to uloží a jednou ne,a je to úplně náhodné...
PLS HELP :(
Hanz
Profil
FlashManiac
No myslím, že stabilitou to nebude. Napadá mně, ale asi jen, že by to mohlo být tím, že množství dat ukládaných do SOL souborů je omezen v nastavení FlashPlayeru.
Chyba může být i jinde, ale bez podrobného prozkoumání ti asi nepomůžu.
FlashManiac
Profil
No myskíš, že by 48 položek typu TRUE nebo FALSE bylo moc? to se mi nějak nezdá, ten soubor má 350B...
Co se toho zkoumání týče.. to by byloasi na hodne dlouho protoze se jedná o hodně rozsáhlou prezentaci......
Jako kdyby to někde ukládalo bezproblémů někde ne, tak bych si řekl že je chyba v kódu,ale pokud to na stejném místě jednou, dvakrát uloží a pak po třetí neuloží, tak mi to přijde nanejvýš podivné a nepochopitelné...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0