Autor Zpráva
vp
Profil *
dobry den vsem,
uvedomuju si plne, ze je toto tema nekonecne pretrasano, nicmene po spatnych zkusenostech zkousim znovu nastolit otazku zda:

nema nekdo funkcni script vcetne php, ktery by odesilal emaily z flashe v cestine ???


vsechny doposud nalezene navody nefunguji... :-(

moc dekuju za jakykoliv napad.

je mi totiz trosku trapne tam davat getURL (mailto.......), kdyz by to melo jit primo z flashe.

pouzivam flash 8 pro
vp
Profil *
...nikdo nedelate email z flashe???

hmmm, tak sam to asi nevydumam...
skoda
vp
Timy
Profil
No a kde je konkrétně problém? Sice jsem to nedělal, ale prostě bys měl z Flashe poslat data (uff - asi přes objekt LoadVars a jeho metodu send) na nějakou stránku s nějakým jednoduchým php skriptem.
vp
Profil *
presne tak, v tom zadny problem neni.

problem je v tom, ze temer vsechny php scripty, ktere jsem k tomu ucelu nasel/ zkousel, ti poslou do emailu ai toto łŁłŁ[]}@<}>łhjf]jz`tgjłzuo -

tak jsem jen myslel, pokud s tim ma nekdo nejakou zkusenost, ze bychom to dali nejak dohromady.

uz se tady nedavno diskuse na toto tema objevila, ale zadna rada z uvedenych nebyla funkcni...
jsou tam asi i problemy s kodovanim (UTF/ANSI/Unicode), ale mozna i s php souborem...

diky za kazdou radu..
vp
oneho
Profil
Pozri sem:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=21&topic=1 9638

ja som to tiez riesil
vp
Profil *
a vyresil jsi to???

:-)
Anonymní
Profil *
...mne to proste zadne emaily neposila.

oneho: ty odkazy na fla a php jsou nefunkcni. chtel jsem se podivat jaks to mel napsany.
mne to nefachci... ach jo.

asi bys mi to neposlal, vid?
vitekpe@volny.cz

dik
oneho
Profil
poslem ti ten php na mail
oneho
Profil
vyresil som to len teraz mam taky problem, ze text mi nechodi s diakritikou, namiesto toho su tam rozne znaky ale inak to funguje spolahlivo.
MilanJ
Profil
5eším úplně stejný problém. oneho, mohl bys mi ten PHP fail poslat taky?
Indigo
Profil *
Řeším ten samej problém. Snažím se z Flashe odeslat majla. Prohledal jsem celej google, stáhnul celkem asi 8 skriptů (7php, 1 asp + flash comba).., přímo je vykompiloval a hodil na ftpko..tzn: NEŠLO NIC POKAZIT...ani jeden z osmi variant nefungoval...si připadám jak Alenka v říši divů. Nemáte někdo prosím ponětí, co to má znamenat ?
vp
Profil *
mozna ze by stalo zato se semknout a pokusit se tento problem projednou vyresit.

postupoval jsem stejne jako Indigo, stahl bezpocet scriptu z webu, ale nic nefachci...a kdyz uz to nedejboze fachci, tak zase bez hacku a carek, coz je k nicemu...

cili, kdyby mel kdokoliv z vas nejaky napad piste sem, a treba se to nakonec podari....

hezky den vsem
vp
oneho
Profil
Nakoniec som sa rozhodol dat ten php subor SEM
Je dolezite vo flashy mat presne tie iste promene: meno,mail,sprava si ich v php zmenit.
este treba zadat v php na vyznacene miesta svoj mail a predmet spravi.

Malo by to ficat.
oneho
Profil
neviem ci Vam to cez ten odkaz pojde stiahnut
takze cesta je:
www.muza.sk/mail.zip
vp
Profil *
nemohl bys sem prosimte dat i ten fla soubor???
mne to nejde... :-(
MilanJ
Profil
Nakoniec som sa rozhodol dat ten php subor SEM
Nejde to stáhnout...
oneho
Profil
MilanJ
zadaj tu cestu do prehliadaca.

vp
svoju stranku sem nedam,
ale ja som to ropil podla tohoto:
http://www.flashland.sk/priklady.php?idkat=6
je to "mailer 2"
ja to mam presne podla toho
oneho
Profil
len ten php som pouzil svoj, ten ich mi nefungoval
Indigo
Profil *
No tak jsem si ten "odesilač" mailu stahnul...otevrel ve flashi prejmenoval na index, vykompiloval (zadrmolilo to cosi o starsi verzi souboru) nicmene se to vykompilovalo...ulozil jsem na ftpko a pochopitelne to zadny maily zase neodesíla :D
oneho
Profil
Ja to skusim prerobit na ten moj php subor podla toho ako to mam na stranke, alebo mi posli ten tvoj fla na mail:
peter@ptdesign.sk

ja to mam na www.muza.sk a aj na www.ptdesign.sk
a slape to bez problemov je to robene presne podla tutorialu na flashland.sk
oneho
Profil
Takze na: www.muza.sk/mail2.zip je prerobený flash aj s php
100% funguje odskusal som si ho.
Neviem kde mozte mat chybu, ale je dolezite aby ste mali promene fo flashy ku kazdemu text. polu definovane vo "var"
a su to: "meno" "mail" "sprava"
php subor si otvorte a namiesto mojho mailu peter@ptdesign.sk si dajte svoj
Malo bi to ist.
Ak predsa nie overte si ci to nahodou nieje vtom co mi radil hanz tu: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=21&topic=1 9638

Mne to pred tým robylo taky problem ze mail mi prisiel ale uplne cistý
Indigo
Profil *
oneho:

nelze to stáhnout.....udajne nemam opravneni nebo co...
vp
Profil *
dobry den,
mne uz to slape, ale bez hacku a carek...
nicmene problem je uplne jinde, a ja na to prisel zcela nahodou...

hostuju ruzne stranky u jednoho provozovatele ( blize nejmenovaneho :-))
...a jen na tech mych testovacich vsechny tyto scripty (mail, guestbook...) nejdou.
uplne stejne .swf a .php soubory pokud dam na jinou domenu nez je ma testovaci, tak funguji
...cili jiz jsem se spojil s provozovatelem hostingu a cekam na odpoved, proc to nekde jde a nekde ne...

diky vsem za spolupraci a zatim. jeste se pak ozvu v cem byl problem.


nicmene ted jeste zbyva vyresit hacky a carky :-))) myslite ze by pomohlo UTF8 kodovani ? co vsechno by se muselo zmenit???

zatim vp :-)
Indigo
Profil *
otestoval jsem tři poskytovatele..., tentýž výsledek..., a to z těch stránek spouštím normál php skripty...prostě nechápu a závidím, že vám to fachčí a mi ne
vp
Profil *
napr. na webzdarma.cz to normalne jde...
vp
oneho
Profil
Indigo

Nepríde ti ziadny mail??? Podla mna je to v tom safe mode co mi popisoval hanz v uz vysie uvedenom fore.
U jedných poskitovatelov to ide a u iných nie. Tam kde to nejde =citujem Hanza "Pokuď máš na serveru, kde to zpouštíš zaplé safe-mode, tak nemůžeš používat jako název té proměnné například $text , ale $_POST['text'] "

vp
to stou diakritikou by ma tiez zaujimalo.
Neviem kde zapnut UTF8 to poznam len u txt suborov, ale neviem ako text kodovat vo flashy.
Ak niekto viete prosim napiste.
vp
Profil *
ja jsem se nekde docetl, ze by snad pomohlo kodovat v UTF8 prave ten php soubor. ale nevim, zda to neni uplna blbost. v php se nevyznam. ve flashi v tomto pripade(mailu) podle mne nic kodovat nemusis. (myslim, ze to ani nejde) nebot tam mas jen promenne...
dale jsem nekde cetl, ze by snad pomohlo pridat do toho php nejake hlavicky, coz nevim co presne znamena. chtelo by to nejakeho php odbornika...ja to nevymyslim.

co se tyka toho safe modu, tak ja to zkousel prepsat dle rady hanze, ale ani to nepomohlo...tak nevim. ze serveru se mi zatim neozvali, tak vyckavam, co mi napisou...

hezky den vsem
vp
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0