Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj,

někdy v dubnu Microsoft vydal zabezpečení na ovládací prvek ActiveX, načež při nainstalování této aktualizace se mi při zajetí myší na nějakých stránkách na obrázkový odkaz objevilo toto: ovládací prvek aktivujete a umožníte jeho používání klepnutí sem. Načež vydali i aktualizaci na odstranění tohoto problému: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?dis playlang=cs&FamilyID=b7d9801b-4fb5-492e-903e-3400ab f1d731

Po nainstalování této aktualizace bylo vše OK. Ale dnes po nainstalování dalších aktualizací mně to dělá opět, ale ta zmíněná oprava (http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?dis playlang=cs&FamilyID=b7d9801b-4fb5-492e-903e-3400ab f1d731) mně na to už nefunguje. A z těch 8 aktualizací, co jsem dnes nainstaloval, nevím, která to dělá.

Nevíte, co s tím?

Díky
Hanz
Profil
Anonymní
To se pleteš. Ta aktualizace nemohla být na odstranění problému. Nejde totiž o problém :o)
Je to problém pro uživatele, ale jinak je vše jak má být. Microsoft prohrál soudní spor o způsob aktivace ActiveX a tak se to teď musí dělat kliknutím
Anonymní
Profil *
OK, takže teď už nic nevydají, jako minule? A nevíš, zda mám tedy odstranit nějakou tu aktualizaci, co jsem si dnes nainstaloval?
Vasek
Profil *
Zdar,

reseni viz: http://capitalhead.com/1240.aspx

Prave jsem vyzkousel verzi s iefix.js a funguje OK.
Anonymní
Profil *
Nj, ale já to nechci do svých stránek, já to potřebuji, aby se mně to nezobrazovalo u žádných stránek.
Leo
Profil
"Nj, ale já to nechci do svých stránek, já to potřebuji, aby se mně to nezobrazovalo u žádných stránek."

Pokud pouzivate IE tak asi mate smulu :-) Leo
Anonymní
Profil *
...další možností je odinstalování aktualizace KB 916281. Teď jsem to udělal a funguje to. :-)
quinux
Profil
Anonymní

Pěkná možnost a to odinstalování aktualizace budete nutit všechny návštěvníky?
DoubleThink
Profil *
BTW: Opera9 se chová stejně jako IE. Totéž lze očekávat od nastupující verze Firefoxu. Odstranění aktualizace je tedy částečné řešení.
Anonymní
Profil *
možnost a to odinstalování aktualizace budete nutit všechny návštěvníky

Odinstalování aktualizace je řešení jen pro ty, kterým vadí neustálé potvrzování flash objektů při prohlížení stránek na internetu. Podle mého názoru flash je dobrá technologie a otevírá nové možnosti při webdesignu. Myslím si, že problém je trošku jinde a to ve způsobu vkládání flash objektů do stánky. Takže pro webdesignéry tu mám následující odkazy:
Odkaz 1, Odkaz 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0