Autor Zpráva
CiBLI
Profil *
Udělal jsem si GB podle vašeho návodu. Posílat vzkazy šlo,
ale neukládaly se do TXT, po každym znovu spuštěni se tam žádný příspěvky neuložily...
Potom sem si stahl vasi verzi ktera ja na staeni pod navodem ... to sami....
Naposled sem si stahl verzi GuestBooku 2.0 a tam mi po poslani prispevku napsalo
misto prospevku "UNDEFINED" nevite co s tim???? vsechno sem zkousel na Hardisku ne na Webu
pres www....
CiBLI
Profil *
a jak se meni atributy txt souboru??
mat
Profil
pokud ti to hosting dovoluje, tak přes ftp klienta (např. totall commander to umí velice pěkně) změníš atributy souboru .txt na 777) - u zmíněného klienta: označíš si soubor, najedeš na záložku Soubory -> změnit atributy -> naklikáš si, co potřebuješ - pro soubor txt v knize dej těch 777, zápis, čtení vykonání...
CiBLI
Profil *
moc dik :-)
CiBLI
Profil *
ale porada bych chtel odpoved na tu prvni otazku:-)
DoubleThink
Profil *
Zápis do souboru provádí PHP - kniha nebude fungovat nikde jinde než na serveru s PHP
CiBLI
Profil *
kde ten server najdu? (S PHP sem uplenj zacatecnik)
Hanz
Profil
CiBLI
Třeba www.webzdarma.cz
Větší seznam najdeš tady:
http://free.hostingy.cz/
CiBLI
Profil *
jo dik ja si to myslel
CiBLI
Profil *
na webzdarma mi ta kniha taky nejde stejnej problem..........
CiBLI
Profil *
atributy book.txt sem zkousel na 777 i na 664 nic nejde, tak fakt uz nevim co mam jeste udelat aby to fungovalo...
CiBLI
Profil *
Proc davate na stahnuti neco co nefuguje.......
DoubleThink
Profil *
Netvrdím, že nemůžu udělat chybu, ale v tomto případě je chyba zřejmě na tvojí straně.

Ukázka zjevně funguje a vím minimálně o 10 webech, které tuto knihu používají.
CiBLI
Profil *
MOc se omlouvám najednou vše funguje až na mojí verzi :-)
CiBLI
Profil *
Ale ještě bych se chtěl zeptat jestli skripty pouzity v tom GB 2.0 ktery sou urceny na Flash MX 2004 fungujou
i na Flash 6 MX.??
CiBLI
Profil *
už i ta fuguje :-)
Hanz
Profil
CiBLI
Podle toho co má DoubleThink na tom webu by mněly fungovat. Ten web je totiž spíše o verzi MX (né MX 2004)
CiBLI
Profil *
Jo ještě mám malej problém GB 2 se mi podařilu ve Flash 6 MX udělat a skoro všechno funguje až na to, že se někdy když načítám stránku kde ten GB je, tak se nezobrazej žádný příspěvky, stáva se to taky někdy po aktualizaci stránky, nevíte čim to může být???
CiBLI
Profil *
ŘEKL bych že se to stáva protože se hned přehraje 2. snímek na kterym jsou příspěvky tím pádem MC kterej má obdržet data z txt nic neobdrží, ale jak tomu předejít????
CiBLi
Profil *
Opět se omlouvám chyba byla na mojí straně, jak se zdá už jsem to asi vyřešil |:-]
Lopik
Profil *
ta kniha fakci...
Kdyz vam nefunguje tak ste do ní nějakym zpusobem zasahli, protoze kdyby ste v ni nedelali zmeny tak vam funguje (nesmite ji totiz ulozit pokud nemate stejnou verzi jako dabl ting (aspon teda myslim)) muzete si ji upravit ale nesmite ji ulozit ale jen vyexportovat do swf. ja jsem si na ni delal pokusy
Hanz
Profil
Lopik
No o Flashi asi nic nevíš, takže takhle:
1) To že funguje je jasné.
2) Změny se v ní dělat můžou.
3) Uložit jí můžete (pokud nemáš verzi 5 a nišší, i když jsem mu to moc nestudoval, ale možná by to jede i v té pětce).
DoubleThink
Profil *
Upravovat samozřejmě můžete - ale jen pokud rozumíte celému scriptu.

Totéž platí i pro export do nižší verze - je potřeba použít starší (nebo žádné) komponenty a trochu projít scripty.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0