Autor Zpráva
McHead
Ahoj,
mam problemek kdy do mc nahravam fotku pres loadMovie("1.jpg", ""); ... kdyz se pak snazim zjistit velikost tohoto mc abych ho mohl zarovnat na stred celeho mc, tedy pres vychoziSirka = _width; tak se k teto promenne nemohu dostat.

Diky za radu :-(
flz
vychoziSirka = nazovMC._width;
McHead
to prave nefunguje ... hodnota undefinet.
mam pocit, ze tam je problem v tom, ze chvilku trva nez se nacte ona fotka a jeji velikost se zjisti az po jejim celkovem nacteni. ale jisty si tim nejsem, tak by mne zajimalo jestli s tim nemate nekdo nejake zkusenosti.
flz
to mc do ktoreho tahas tu fotku vytvaras skriptom, alebo ho vlozis na stage rucne?
McHead
rucne ho vytvorim a pak do nej taham fotky
flz
na to mc daj skript

onClipEvent (data) {
vychoziSirka = nazovMC._width;
}

toto fungovat musi. mozno sa k tej premennej nevies dostat, lebo to mas zle naadresovane
McHead
mas pravdu ... s tim data to funguje.
kde se k tomu doctu trochu vic?
flz
F1 vo flashi :)
McHead
parada :-) otevrel jsi mi nove obzory :-D
flz
takmer vsetko co viem o AS mam z helpu :)
krekoma
jak by se změnilo řešení dané situace kdybych MC do kterého nahrávám fotku vytvářel dynamicky přes createEmptyMovieClip?
flz
krekoma
skript by vyzeral trochu inac, trebalo by nadefinovat suradnice atd. aj by som napisal ako by ten skript vyzeral, len takto z fleku neviem ako by sa sa zapisalo to onClipEvent (data){}
enoice
treba

nactenyMovieClip.onData = function () {
trace(this._width);
};
flz
enoice
ja som vo flashi skusal toto

nazovMC.onLoad = trace ("blabla");

ten trace sa mi vypisoval aj ked bola scena prazdna (skript som vlozil do framu)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0