Autor Zpráva
krekoma
Profil
Mám následující problém s funkcí getNextHighestDepth. Když na scénu připojím movie clip pomocí metody attachMovie, kde jako parametr level zadám výstup z funkce getNextHighestDepth nejde mi pak daný movie clip odstranit metodou removeMovieClip(). Když udělám vše stejně s tím rozdílem, že jako parametr dám libovolnou číselnou konstantu tak mi pak funguje i removeMovieClip(). Nesetkal jste se někdo s tímto problémem. Podotýkám, že se daná chyba vyskytuje u docela rozsáhlé aplikace, u jednoduchého skrtiptu ktrerý nedělá nic jiného než že daný klip vytvoří a zase odstraní se problém nevyskytne.
Photton
Profil *
_root.nazev_clipu.unloadMovie();
Paja
Profil *
Podobnou zkusenost mam taky. A to se ani nejednalo o funkci getNextHighestDepth(). I v mem pripade se jedna o rozsahlejsi aplikaci - az se skoro divim, ze to ve Flashi slo udelat - ale, jak jsem experimantalne zjistil, metodou removeMovieClip se neda odstranit jakykoliv MC s urovni vetsi nez nejake vysoke cislo (myslim, ze to bylo 100000).
Stejny problem se vyskytne vsak i u jednoducheho skriptu.
dredie
Profil *
osobne jsem podobny problem resil ulozenim reference na MC po attachMovie do promenne a pak jsem se u removeMovieClip odkazpoval na ruro promennou a fse slo bez problemu ;)

D.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0