Autor Zpráva
McHead
Profil
Ahoj,
mam problem se zmenou pozice klipu v soucinnosti s dalsima klipama.

Takze strucny popis. Jedna se o galerii, kde se nahravaji fotky externe, a podle velikosti fotky se meni okoli, pozice menu, loga a dalsich klipu.
Klip se podle mne chova uplne nahodne a nevim kde by mohla byt bota.



Tady je odkaz na .fla soubor.
Boy
Profil
Jen mi prosím vysvětli jednu věc..... co představují proměnné uptargety, uptargetx, downtargety, downtargetx?
McHead
Profil
downtargety - promenna ve ktere je udana y pozice potrebna pro vypocet vysky dolniho obdelnika. proste zjistim kam se ma posunout levyhorni roh obdelnika a podle toho se upravi jeho vyska.
uptargety je to same v blede modrem pro horni obdelnik

down a uptargerx tam nejsou
Boy
Profil
A je ještě důležité, kde máš definici (výpočet) té proměnné.... myslím tím downtargety = a* _height nebo tak něco ... //edit: už jsem to našel.. podívám se na to ještě dneska...
Boy
Profil
Už jsem na to přišel.... stačilo jen zjednodušit ten tvůj zápis. Teď je ten zápis u každého MC na čtyři řádky a všechno funguje jak má.. jenom to dělá problém při streamování... ale na to se ti ještě kouknu ;)
Boy
Profil
Tak, "opravil" jsem co se dalo a některé zápisy jsem dost zjednodušil. Pokud budeš mít k tomu nějaké otázky, proč jsem něco udělal tak, či onak, tak ti je rád zodpovím...

http://rybjata.php5.cz/testy/galerie_upravena.fla
Boy
Profil
Je akorát ještě třeba vycentrovat ten preloader obrázků, aby to byl opravdu dynamický layout.
McHead
Profil
Boy
no parada ... moc dekuji.
je pravda, ze jsem to mel hodne prekombinovane :-)

mas u mne pivo ... dej vedet az budes mit cas :-)
Boy
Profil
Nemáš zač.... mě to to tvé dílo taky trochu obohatilo, neb teď už vím, jak na ten "zpomalovaný" tween pomocí AS (i když pravda, že jsem nad tím ještě moc nepřemýšlel).

pivo si nech pro sebe, však mi možná někdy taky pomůžeš ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0