Autor Zpráva
Sekec
Profil
Předělávám zahraniční stránky pro českého dovozce, ale mám jeden problém. Celý web je ve flashi a já z něj potřebuji dostat menu, počeštit ho a přelinkovat. Dosud problém nemám, flash je nechráněný, takže se dá z něj bez problémů udělat *.fla. Nevím čím to je, ale když předělám to menu na *.fla a následně(bez žádných úprav) ho spustím, tak se mi nezobrazuje u jedné položky obrázek(je tam efekt, že když přejedete nad položkou, tak se zobrazí obrázek pod celým menu). Týká se to hned první položky-helmets. Ostatní fungují normálně.

To menu běží na stránkách http://www.flyracing.com/

Nevíte čím by to mohlo být? Ostatní části webu se pomocí dekompileru podařili vydolovat bez problémů.(používám Sothink SWF Decompiler)

Všiml jsem si akorát, že se ten obrázek helmy zobrazuje trochu pomaleji než ostatní, takže je možné, že je nějaký bug už samotném kódu, ale nevím...

Na to že kopíruji stránky mám povolení od majitele(dělám vlastně jen českou mutaci), ale majitelé nemají žádné zdrojové kódy, takže si je musím dolovat sám.
flz
Profil
dekompilaciou nikdy nedostanes povodny fla a vacsinou ani povodnu funkcnost

a ako tak pozeram, tak to menu nieje dake zlozite, ze by sa nedalo spravit aj bez decompileru
Sekec
Profil
Ano to vím, ale proč mi to vše ostatní funguje a jenom ta jedinná položka ne?
Jinak neříkám, že je to menu složité, ale jsem ve flashi začátečník, takže pro mě by bylo jednodušší ho vytvořit v html+css+javascript, ale kdybych ho mohl okopírovat, tak by to bylo pro mě daloko rychlejší...
Anonymní
Profil *
Sekec
a můžu se zeptat jak jsi to převedl? Protože jsem si asi před půl rokem vytvořil asi 2minutovou animaci vyexportoval jsem ji (není zamčená ani kompilovaná) ale nejakým způsobem jsem si smazal editační *.fla soubor.
Sekec
Profil
Jak jsem psal pomocí programu Sothink SWF Decompiler. Slouží přímo na převádění swf na fla, ale umí vytáhnout ze swf třeba jenom obrázky apod.


Jinak problém už jsem vyřešil. Nevím proč, ale když jsem změnil ten obrázek helmy za uplně jiný, tka vše funguje. Nevysvětlím vám ale kde byl problém, říkám jsem ve flashi začátečník, takže to je spíš selský rozum a pravidlo pokusui a omylu....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0