Autor Zpráva
BINladin(ek)
Profil *
Mam takovy prjekt, nejdriv se skadal ze dvou scen...prvni(tam jsou veci jako registrace, prihlaseni atd.) a druha tam je obsah....pote jsem udelall jeste jednu scenu a dal ji jako prvni....a byl to pouze preloader, od te doby co jsem to udelal ten preloader, tak mi v scene 2(to jest nyni ta registrace a tak, prestal fungoval action script, krome 1navesti) a vubec nevim co stim a project se stal nefunkcni, zkusil jsem vratit zpet scenu s preloaderem ale dela to furd, vubec nevimcim to muze byt, script predtim fungoval...pls help!!!
BINladin(ek)
Profil *
Saaakra tak teď sem zjistil nasledujici informace.....ze acrion script plati pouze 1x ve scene kde je problem(tedy action script, ktery je psan na samostatne vrstve) pokud priradim action script na nejaky objekt tak funguje pokazde.Prosim pomoc....ja se mezi navestima presunuju pomoci combo boxu, pokud jsem vytvoril tlacitka-normal script:
on(click) {
gotoAndStop("Registrace");
}

tak to posune spravne na navesti registrace, a action script tam funguje, jen pokud se prehazuji pomoci combo boxu tak je to v haji...pls poradte
BINladin(ek)
Profil *
uf tak uz sem to vyresil....omlouvam se za takovy poprask, ale dneska jsem mel podarenej den a prisel jse snad na uplne vsechno...:-D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0