Autor Zpráva
Tomson
Profil
prosím o pomoc

je možné abych použil jako hodnutu _currentframe název snímku místo čísla? Zkoušel jsem dát

if (_currentframe == "nazev_snimku") {...

bohužel nefunguje.


Dostal jsem sice tuhle radu of FlashManiaca: problem je v tom ze chces porovnavat cislo a string...preved si nejdriv ten string na cislo nebo naopak a melo by to jet..


bohužel ale nevím jak a zatím jsem se k tomu nedopátral.


!!! PLS HELP !!!
flz
Profil
FlashManiac ti poradil zle, pretoze ty nechces porovnavat string s cislom (tzn. ze nemusis nic prevadzat)

ja som sa pokusal riesit tento tvoj problem, ale neviem ako sa da skriptom zistit frame label, pretoze _currentframe ti vracia cislo snimku a nie jeho nazov
Zephy
Profil
FM to rekl dobre.
Nejde prece podminku postavit "if cislo == string".
Bud je potreba nejakou funkci prevest "_currentframe" na "nazev_snimku" a pak se bude dobre porovnavat "string == string" (Takova funkce ale myslim neni).
Nebo prevest nejakou funkci "nazev_snimku" na cislo snimku a pak se bude spravne porovnavat "number == number".
Ted jde o to jakou funkci se prevede "nazev_snimku" na pozici.
Kdyz to ted zacnu hledat, tak nez to najdu FM driv odpovi :-)
flz
Profil
ty si to tiez nepochopil, _currentframe je pre tento pripad nepouzitelny, _currentframe ti vzdy vrati cislo
Zephy
Profil
to ja vim ze _currentframe vraci vzdy cislo, ale pro kazdej _currentframe musi jit zjistit jaky je jeho frame name. Neob snad ne? Celej dnesni vecer jsem to hledal a nezvitezil. Samy "undefined" :-/

Nejlip vypadalo tady tohle, ale jaksi jsem to nerozchodil.
Description
Property; a string that specifies the name of the frame.

Example
The following example sets the name of the first frame, top layer to "First Frame" and then stores the name value in the frameLabel variable:

fl.getDocumentDOM().getTimeline().layers[0].frames[0].name = 'First Frame';
var frameLabel = fl.getDocumentDOM().getTimeline().layers[0].frames[0].name;
Timy
Profil
Nejjednodušší řešení asi bude nepoužívat labely, ale prostě čísla snímků, pak ta podmínka bude docela jednoduchá :o)
Zephy
Profil
taky to tak vidim :-) ...a nazvy pouzivat jen pro gotoAndPlay
Tomson
Profil
no tak vám všem děkuju alespoň za snahu :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0