Autor Zpráva
Zephy
Profil
V knihovne mam dve MC.
kruh a ctverec.
Na scene mam Kruh.
Pres attachmovie volam ctverec takto:
on(release){
_root.attachMovie("ctverec","novyNazev",_root.getNextHighestDepth()) ;
}

Proc se nacteny ctverec na scene noeobjevi???
Musi se udelat jeste neco?
Zde model situace.
Ladza
Profil
No podle me nemas nastaveny nazvy objektu pro action script...staci kdyz v knihovne na objekt kliknes pravym tlacitkem a daj ...sakra z hlavy to evim, ,myslim ze Link....+cosi :-D no a tam zaskrtnes, wxport for action script...a tam napises pro kruk kruk a pro čtveres čtverec...attach movie totiž nemůže volat názvy movie clipu jen tak :-)
Zephy
Profil
No já se ožeru! Fakt to bylo tim :-) ...tohle jsem opravdu v žádným helpu o attachmovie nevycetl.
Jeste mi to pri startu hlasi:
**Error** Symbol=ctverec, layer=Layer 1, frame=1:Line 1: The class or interface 'ctverec' could not be loaded.
Total ActionScript Errors: 1 Reported Errors: 1

Ale ctverec se zobrazi.
Diky moc!
Ladza
Profil
no zkontrouluj ty nazvy poradne...a posli mi ten script z radku 1:-) ....no jestli tam mas...sakra ty tam asi nic nemas ze?jestli mas na tom ctverci dany tak to sem napis, tam je asi chyba...nejakej script co si pridelil tomu scriptu...nebo mi na mail posli ten fla...se na to mrknu
Zephy
Profil
Driv sem se semka nedostal.
Tady je to po uprave: zde
co kompilatoru vadi fakt nechapu.

nejzajimavejsi je, ze na tom ctverci zadny kod neni a pritom rve ze je tam chyba.
kod je jenom na MC kruhu, ...ty tri radky kodu uvedene v prvnim prispevku.
Zephy
Profil
jo tak to už neřešte! ...udelal jsem si to samy v novem dokumentu a uz to jde v pohode.
jak jsem tam delal v tom starym vselijaky pokusy tak tam zustalo asi neco dodrbany a uz je jedno co.
vim jak nahrat objekt z knihovny a to jsem presne potreboval.

jeste jednou diky moc za rady.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0