Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
ahoj,
existuje skript k tlačítku ve flashi na přídání do oblíbenejch a na zvolení home page ?
díly petr
Zephy
mno, po dlouhe dobe jsem tu zase zavital a vidim nejake nezodpovezene dotazy, tak mi to nedalo abych se na to nepodival :-)))

Vec se ma asi takto:
Pridani do oblibenych i domaci stranky se dela JAVA skriptem. To znamena do HTML stranky kde se zobrazuje tvuj SWF soubor se do sekce BODY nebo HEAD vlozi kod:

<script language="JavaScript">

function UlozitDoOblibenych() {
window.external.addFavorite(top.location.href, 'Toto je vase nejoblibenejsi stranka');
}

function NastavitJakoDomaciStranku() {
document.body.style.behavior='url(#default#homepage)';
document.body.setHomePage(top.location.href);
}

</script>

top.location.href = je link aktualne nactene stranky, staci to tam nechat, nebo natvrdo napsat stranku k ulozeni

Ve flashi bude na tlacitku pro ulozeni do oblibenych tento kod:

on (press) {
getURL("javascript:UlozitDoOblibenych();");
}

a obdobne bude i kod na tlacitku pro ulozeni domaci stranky:

on (press) {
getURL("javascript:NastavitJakoDomaciStranku();");
}
adamico
no ešte mi tak povedz Zephy, že prečo sa mi nič nezobrazuje, ked to tám dám
Zephy
Napadaji me dve moznosti:
- musis to poustet pres tu HTML stranku ve ktere je naembedovany flash a ne z hole SWF.
- nebo tvuj internetovej prohlizec neumi javu. me to v opere taky nejelo a v exploreru v pohode.

pokud by byl zajem muzu tu vystavit ty moje zkusebni zdrojacky.
adamico
no ja som už našiel niečo iného, a to frčí, ale dik, to tvoje proste nešlo
Zephy
To me mrzi ze jsi to moje nerozchodil :-/
...Me to pres Internet Explorer fakci v pohode.
Jaky jiny zpusob si nasel?
adamico
no, aj mňa to mrzí lebo iný spôsob som našiel len na add to favorites, ne na homapage. No našiel som tento kódik na www.javascript.cz.

<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">

/* Do Not Remove the Following Line
This script is provided by Parallel Exchange
For more scripts visit http://www.parallelex.com
*/

var url = "http://webdeveloper.earthweb.com/webjs/";
var title = "JavaScripts.com";
function makelink()
{
if(document.all)
window.external.AddFavorite(url,title)
}

</script>
Zephy
omg, vzdyt to je to samy jako to moje!
akorat oni maji URL adresu vytahnutou v do promenne "url" a ja jsem tam posilal aktualne nactenou stranku prohlizece "top.location.href".
Zkus v tom mym zmenit "top.location.href" na url adresu jakou potrebujes a musi to fungovat!
Jenom tak na okraj. Mas ve flashi dve tlacitka a na nich volani tech funkci "UlozitDoOblibenych" a "NastavitJakoDomaciStranku"????

Zde je muj fungujici priklad:
Priklad
Spoustejte to souborem "okno.html"!!!!!!! a v internetovem prohlizeci ktery podporuje JAVU, napr. Internet Explorer!!!
adamico
mam tam dve tlačitka, objavia sa ale nič na ních neni napísané, a nedá sa na ne ani kliknuť
Zephy
Prosim vas vyzkousejte ten priklad jeste nekdo jestli to zlobi vsem.
Ten levy nepopsany obdelnik je pro pridani do oblibenych a pravy pro pridani do homepage.
Navenek nic nevypisuji, jen kdyz se na ne klikne tak vyskoci prislusne okno pro danou akci.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.