Autor Zpráva
Shooter
Profil
Ahoj,
mam takovej problem s rollOver a rollOut.
Chci udelat vec na kterou kdyz najedete(rollOver) tak se neco stane(prejde na jiny snimek) jenze e mi stalo ze jsem na to najel a nic, prikaz rollOver nejak nejde.Prosim zkuste poradit co s tim.Jeste dodam ze tyto prikazy byly pouzity na Movie Klip.
Dik
Zephy
Profil
flz udelal krasny priklad na tuto vec.
doufam ze mu nebude vadit ze jsem to zverejnil: flz_priklad_rollOver
Anonymní
Profil *
nemas tam nejake spatne adesovani nebo tak neco?
FlashManiac
Profil
já jsem na tohle tady o par threadu niz uz odpovidal..netykalo se to siceprimo tohohle..ale tyhle udalosti jsem tam pouzival taky..
myslim ze je to thread dokonale talcitko
ZDE
Shooter
Profil
Jetse prosim jestli by to flz_priklad_rollOver mohl nekdo preulozit do MX2004 a dat ji sem.
Dik
Shooter
Profil
Jo a jeste problem je v tom ze flash ani nevi ze sem na to najel.Zkousel sem to i tak ze po najeti dostane promena i hodnotu 1 a pak si ji necham pomoci
trace(i);

vypsat ale i je porad na 0.
Shooter
Profil
Jo jeste me napadlo jestli nevadi kdyz to na co musim ukazat neni na hlavni casovy ose ale na je vnoreny do dvou symbolu takze asi takhle:
Hlavni casova osa/symbol1/symbol2/a symbol na ktery se musi najet
Zephy
Profil
Udelal jsem teda novej priklad ulozenej v MX2004. Vnitrek je obšlehnutej z flz prikladu.
Priklad_mx2004
flz
Profil
som slavny :D
FlashManiac
Profil
Shooter
a co kdybys treba zkusil udelat nejaky vzorovy priklad a dat na nej link..to by se pak pomohlo asi lip...ale kdyz nevim jak to tam presne mas..tak nevim...kde je chyba treba je to jenom nejaka prkotina...
Shooter
Profil
no jasny ja to udelam, tak se sem obcas mrknete
Shooter
Profil
No tak tady je na to ten odkaz jen prosim mi to nepredelavejte na jinej zpusob(rad bych to timhle).Ale kod opravte a napiste mi chybu :-).
Dik moc
http://shooter.kx.cz/onRollOver/ukazka.fla
Jeste prosim neukladejte to pro flash 8 ale mx dik
flz
Profil
mas to len zle naadresovane
on(rollOver){

_root.najeti = "ano";
}
on (rollOut){
_root.najeti = "ne";
}
onClipEvent(enterFrame){
if(_root.najeti == "ano"){ // premennu si vytvoril v druhom riadku na _root.
_parent.gotoAndPlay(2);// bez _parent. by si ovladal casovu os toho movieclipu na ktorom je kod
} else {
stop(); // toto si mal uplne zle
}
}


toto si daj aj na lasi mc kde mas ten predosli kod a hotovo
FlashManiac
Profil
LOL jsem rikal ze to bude jen nejaka malickost
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0