Autor Zpráva
arvee
Profil *
Delam male stranky v php pro jednu kapelu a chci vyresit problem neustaleho znovuspousteni hudby pri pri kazdem kliknuti na odkaz ve strance.
Mam swf soubor vlozeny do stranky kde je otacejici se deska a tlacitka stop a play a tento code na framu:

var song_sound:Sound = new Sound();
song_sound.attachSound("muzika");
song_sound.start();
deska.onEnterFrame = function() {
deska._rotation += 5;
};
play_btn.onRelease = function() {
song_sound.start();
deska.onEnterFrame = function() {
deska._rotation += 5;
};
};
stop_btn.onRelease = function() {
song_sound.stop();
deska.onEnterFrame = null;
};

a napadlo me vyřesit problém znovuspouštění tím že bych umístil další swf do neviditelného rámu kam by se načetl zvuk namísto do swf s deskou. Ale nevím jak vyřešit ovládání toho swf se zvukem tím swf s deskou a tlacitkama. Četl jsem na Hanzblogu o využití třídy LocalConection ale nevím jak to zapracovat pro to co potřebuji. Poradíte mi
FlashManiac
Profil
no nebo to můzes udelat tak,ze ten zvuk nehodis do mp3,ale pichnes to do swf a to swf nactes v jiné vrstve
pomocí loadMovieNum(vrstva)
arvee
Profil *
no ale to nevyresi problem s znovuspoustenim zvuku nebo ano?
FlashManiac
Profil
no pokud ten zvuk nechas behat ve smycce tj nenapises na posledni frame stop(); tak ti to bude hrat porad...nebo muzes zapsat aby treba se naloadoval jiny zvuk pokud nechces abz hrala porad jedna a tataz melodie
Kvakino
Profil
FlashManiac No muze to byt, jenom jsem myslel, ze zvuk se nastavuje, kolikrat ho chces prehrat, kdyz ho das do jednoho framu a nastavis aby po skonceni skladby se jeste jednou prehral, tak se jeste jednou prehraje... Proste si nastavi kolikrat si to chce opakovat. Muze se to taky vyresit se scriptem ;o).
FlashManiac
Profil
no jako to je samozrejme take moznost..a ja bych to i takresil..ale jde jen o to co a jak chce ten typek udelat.ono na kazdou vec jsou ruzne varianty reseni...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0