Autor Zpráva
barbudo
Profil *
ahoj vsem, resim problem preloadu. mam movie (swf, flash 8), ktere obsahuje video (embedded). kodeky mam nastaveny pro flash 8, ve kterem je movie udelano. bohuzel mi nefunguje preloader. movie se sice nacte, ale nefunguje progresivni zobrazeni nacitanych bajtu (jak preloader umoznuje)

tohle je skript preloaderu

onClipEvent (load) {
BL = 0;
BT = _root.getBytesTotal();
}
onClipEvent (enterFrame) {
if (BL<BT) {
BL = _root.getBytesLoaded();
PL = Math.round(100*BL/BT);
_root.pre.BL_T = BT;
_root.pre.BL_L = BL;
_root.pre.BL_P = PL;
if (BL<BT) {
_root.Pre.LB.LoadedBar._xscale = PL;
} else {
_root.Pre.LB.LoadedBar._xscale = 100;
_root.Pre.gotoAndPlay(2);
}
}
}

nevedel by nekdo, jak tenhle problem vyresit? tusim, ze problem bude v tom, ze flash 8 pretranformuje vsechny vlozena videa do .flv (i kdyz to neni externi, ale ma je v sobe vlozene) a tim padem se muj preloader nechyta ... nevim ... na kazdej pad - nema nekdo dobrou radu?

diky
Boy
Profil
Ještě jsem nepochopil to, zda-li ten to video máš jako zvláštní .swf soubor a ten pak načítáš do hlavního .swf pomocí scriptu... Pokud ano, tak jakým scriptem.
barbudo
Profil *
ne-e. video je soucasti (pisu "embedded") movie (.swf).
Boy
Profil
Bylo by určitě lepší to video oddělit, nemyslíš?
barbudo
Profil *
jak muzes vedet, jestli by bylo lepsi oddelit nebo neoddelit video??? ty jsi videl muj soubor??? ty vis, jak je velky video, k cemu ho pouzivam a proc??? precti si pravidla diskuze, tam, kde se mluvi o tom, ze (cituju volne) "MLUVTE K VECI" ...
Boy
Profil
Vžij se do mé situace: Nevím pranic o tvém projektu, vidím jen kus kódu, ve kterém nenalézám chybu a tak se snažím uvažovat o alternativním řešení. Já myslím, že to bylo dostatečně k věci a pokud to ty nedokážeš dobře posoudit, tak je to jen tvůj problém. Nicméně pokud si nevážíš snahy někoho druhé ti pomoci, a takto emotivně reaguješ, tak nás prosím na diskuse.jakpsatweb.cz neobtěžuj svými příspěvky. A prosím, začni psát s diakritikou. Pokud se už někdo namáhá ti pomoci, tak je pro něj mnohem snažší přečíst text s diakritikou než bez. Když už sis pilně přečetl pravidla diskuse, tak si přečti něco o formátování příspěvku, konkrétně:
Mezi <pre></pre> se uzavírají ukázky kódů. Samozřejmě se vždy značky < a > nahrazují značkami [ a ]
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0