Autor Zpráva
^d&m
Profil *
Zdravím,
mám menší problém...mám udělané tři scény v jednom souboru a v každé z nich se odkazuji na textový soubor, který mi hodí do dynamického pole text. V první scéně to funguje bez problémů, ale v druhé už to nejde. Odkazuji se přes:

loadVariablesNum("text.txt", 0);

Není třeba problém v tom, že nemůžu použít loadVariablesNum víckrát?? V každé scéně bych chtěl odkázat na jiný *.txt
Popř. jaký jiný script použít, abych to mohl použít ve všech scénách.
Díky moc
Hanz
Profil
^d&m
Chyba nebude v tom "loadVariablesNum("text.txt", 0); ". Jen takhle to určit nejde. Musíš napsat třeba část kódu, nebo to dej někam na net ke stažení a dej sem odkaz. Při správném použití to totiž musí fungovat. Víš jistě že je problém v tom že se to nenačte??.
^d&m
Profil *
Je mi divný, že v 1.scéně to normálně funguje a když to překopčim do druhý, pozměním jen instance...stejně to nejde. Na začátku mám ten loadVaria... a v dalším framu:

myField.htmlText = intro;
stop();

intro je proměná - odkazuje se na ten soubor txt a ten tím začíná &intro = ......
nic jinýho v tom není (samozřejmě dynamické pole a multiline..)
Hanz
Profil
^d&m
Používej místo "loadVariablesNum("text.txt", 0); " raději tohle:
var nacti:LoadVars = new LoadVars();

nacti.load("text.txt");
nacti.onLoad = function() {
myField.htmlText = nacti.intro;
};


Tento script musí na 100% fungovat!
Hanz
Profil
Hanz
Jo a málem bych zapoměl! Jestli to budeš chtít dát na web (odhaduju že jo) tak musíš udělat kvůli case toto:
var cislo=Math.random()*Math.random()*Math.random()

var nacti:LoadVars = new LoadVars();
nacti.load("text.txt?"+cislo);
nacti.onLoad = function() {
myField.htmlText = nacti.intro;
};


Toto ti nepojede na domácím kompu! Bude ti to hlásit něco podobného tomuto:
Error opening URL "file:///C|/DOCUME%7E1/HONZAJ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/text.txt?0.958464545 684"

Ale na netu to pojede normálně.
^d&m
Profil *
supr!!!
thanx!!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0