Autor Zpráva
osi011
Profil
Poraďte prosím jak vyměním hloubkovou úroveň dvou buttonů. Mám je v jedné vrstvě, jeden je o úroveň výše (žádné property jsem implicitně ale nenastavoval, prostě jsem ho viditelně dal před druhý button).


BUTTON PLAY

on(release){ this.swapDepths(this.button_pause); }



BUTTON PAUSE

on(release){ this.swapDepths(this.button_play); }
XXX
Profil
Vytvor si ty tlacitka jako movieClipy a ne jako buttony a potom ti to bude fungovat pomoci .swapDepths ;-) funkce swapDepths je metodou pro movieClipy, ne tlacitka...
XXX
Profil
nebo to jeste muzes vyresit tak, ze nebudes prohazovat poradi, ale jenom vzdycky to druhe schovas - nastavis vlastnost ._visible na false:

play_btn.onRelease = function(){
this._visible = false;
stop_btn._visible = true;
}
stop_btn.onRelease = function(){
this._visible = false;
play_btn._visible = true;
}


v tomhle pripade je nutne, abys mel tlacitka pojmenovane play_btn a stop_btn v panelu properties v kolonce "instance Name", jinak se na ne skriptem nemuzes odkazovat
osi011
Profil
Tak to jsem nevěděl, že je to jen na movie clipy. Každopádně moc děkuju, už to funguje :)
XXX
Profil
proto je dobre pri pojmenovani tlacitek a movieClipu pouzivat pripony _mc u movieClipu a _btn u tlacitek. kdyz pak napises v panelu actions nazev napr. tlacitka, na konci jehoz nazvu je koncovka _btn napr. tlacitko1_btn , automaticky ti vyskoci vsechny metody a funkce, ktere u nej muzes pouzit, stejne tak u movieClipu ;-)
dredie
Profil *
tlacitka bych nepozuval vubec ;)
XXX
Profil
dredie
naprosto s tebou souhlasim... tlacitka nemaji zadny vyznam.. teda pokud clovek hodla pouzit aspon trosku AS
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0