Autor Zpráva
Wolf
Profil *
Ahoj, potřeboval bych poradit, udělal jsem menu ve flashi s tlačítky je to 5x button vedle sebe, nastavil jsem si animace zvuky a ke každému getURL, pokud dám publish preview->flash tak odkazy fungují, avšak v publish->html nefungují a ani na stránce v html nefungují odkazy. Vše funguje krom odkazů. Jak docílím toho aby odkazy fungovali o po vložení do html?
XXX
Profil
zkus se podivat v tom flashi do Publish settings - asi tam mas nastavene v zalozce flash "Access local files only", tak to prehod na network ;-)
Wolf
Profil *
Mám flash 5(trial) a takovou volbu tam nemám :-(
XXX
Profil
jo takhleeee... hmm.. no tak to potom nevim... stahni si flashMX 2004 trial. 5ka uz je teda hooodne zpatky, v te toho moc vymyslet nejde, nebo teda jde, ale s tim ti nepomuzu, protoze uz si na ni ani nepamatuju :-D
Wolf
Profil *
PLs napiš mi odkaz na stažení těch verzí je více a ten na flash.help nefunguje...
XXX
Profil
mx2004 nemuzu nikde najit, teda aspon na nejakych solidnich serverech, tak si stahni trial 8ku primo z adobe.com. Jinak urcite nejlepsi reseni pro tebe bude, koupit si primo knizku o FlashiMX2004ce a budes tam mit na CD i instalacku ;-)
Wolf
Profil *
Tak jsem si stáhnul MX 6.0 (na stránkách uveden jako2004MX tak nevim)zase vytvořil button s 'get url' ale když to otevřu v html odkazy nefungujou... a žádná volba 'acces local files only' tam na záložce flash neni... divný...
Anonymní
Profil *
Jinak sem si stáhnul 8 a nešla spustit proto mám teď tu 6 ale ty odkazy by měli stejně jít...
Wolf
Profil *
OK takže už vim kde je chyba v PC to nefunguje ale když to ale hodim na web fachčí to... Jinak díky za rady..
Anonymní
Profil *
Jo k tomu že ti nafachčí odkazy dělal jsem něco podobnýho a nějaký takový problémy jsem měl taky ale pak jsem to skusil dát na server a ono to najednou fungovalo tak to kdyžtak skus taky
Wolf
Profil *
A co tay asi teď píšu :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0