Autor Zpráva
osi011
Profil
Chtěl bych se zeptat jak zjistím, zda je v input textu již zadán nějaký znak. Zkoušel jsem to jako if(varInputTextu.length!=0) jenže mi to nebere. Poraďte prosím.
flz
Profil
skus
if(varInputTextu.length==0);

edit: dakujem XXX za opravenie :D
XXX
Profil
To co pise flz urcite ne, protoze tam minimalne musi byt 2x "=" za sebou, protoze jde o porovnani, takze ==
Jinak predpokladam, ze varInputTextu je nazev tvojeho vstupniho textoveho pole. Teda melo by to tak byt, ale z nazvu mi to tak moc nepripada
osi011
Profil
Název je zadaný v poli Var.
Ladza
Profil
/řeně tak , neplet si = s ==.....= slouz ina prirazeni hodnoty a == jako porovnani->i kdyz tam kde js imel != to uz je ok...

zksu spis neco takovyho
if(instancepole.text != "") priapdne mi to hezci :-)
XXX
Profil
nazev nezadavej v kolonce var, ale pod kolonkou, ve ktere mas vybrane Input text - Instance name - jak pole pojmenujes tady,tak tak se na nej pak odkazujes ve skriptu, takze kdyz si jen tady pojmenujes treba: vstup_txt tak do skriptu napises:

kontrola_mc.onRelease = function(){
var vstupniText:String = vstup_txt.text;
var delkaTextu:Number = vstupniText.length;
if(delkaTextu == 0){
vstup_txt.text = "zde zadej text";
}else{
trace("ok");
}
}


kontrola_mc je movieClip, ktery slouzi jako tlacitko, po jeho stisknuti se kontroluje, zda je input vyplnen. tento movieClip musi byt zase v panelu properties v kolonce Instance name pojmenovany kontrola_btn, aby skript fungoval ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0