Autor Zpráva
kubriel
Profil *
vo flashi mam video, ktore je prehravane roznou rychlostou v zavisosti na specialnom skripte. o ten ale nejde.

to video moze byt niekedy prehravane tak rychlo, ze preskoci aj niekolko framov.

ja potrebujem aby vzdy v urcitich castiach videa sa priradil iny zvuk premennej zvuk(ktory sa prehrava na zaklade istej udalosti), lenze nemozem to dat jednoducho do framu, pretoze sa moze stat, ze ho preskoci kvuoli vysokej rychlosti prehravania...

ako by ste to riesili?

sorry za mongolske vyjadrenie mojho problemu, ale fakt neviem, ako by som sa vymackol...
XXX
Profil
kubriel
Nejde z toho presne pochopit, jak to myslis :( Rekneme, ze chces v tvem videu na snimku 21 nacist zvuk. Ty ale ze snimku 20 skocis primo na snimek 25. Chces teda ten zvuk nacitat v tomhle snimku 25 nebo se musi prehravat az mista, jako by uz byl v 5 snimku???
kubriel
Profil *
jeden snimok hore dole, to je fuk, to nemusi byt presne nacasovane. prehravat sa to aj tak bude len na zaklade tej udalosti, teda mozno aj vobec. ja len potrebujem priradit ten zvuk...

rozmyslal som o comsi, ako

if(snimok>21){nacist zvuk}
vtedy aj keby som skocil z 20 na 25, tak by sa nacital zvuk, ale vy sa zbytocne nacitaval kazdy (enterFrame)...

ale tich zvukov, teda aj tich bodov(v ktorich chcem nacist zvuk) je asi 20 a bolo by to velkrat if za sebou a to nieje asik zdrave... a musi byt aj rozumne riesenie...
XXX
Profil
kubriel
a co takhle:

if((this._currentframe>20)&&(this._currentframe<26)){

}else if((this._currentframe>25)&&(this._currentframe<31)){
...
}

... atd ;)

pak uz si staci vytvorit pro kazdou podminku promenou treba typu boolen a kdyz zvuk nactes tak se zmeni na true a vnoris jeste jeden if, ktery bude overovat, jestli ma tato promena hodnotu false, jinak zvuk nebude v dalsich snimcich nacitat ;)
kubriel
Profil *
ale tich usekov a zvukov je 16.. normalne to kruto takto napisat? to je dost drsne...

dufal som, ze existuje jedoduchsie riesenie

da sa aspon do podmienky zadat if((this._currentframe>20)&&(this._currentframe<26)&&(switch=true))
jakoze tri podmienky za sebou???

tak ma napadlo... velmi casto pouzivam if(mam ich v skripte aspon 30) ked sa to if riesi on EnterFrame, tak myslite, ze to taha vela zo systemovich prostriedkov? neskusal niekto nejaky pokus, ze kolko if znesie flash pri onEnterFrame a x snimkoch za sekundu?
XXX
Profil
kubriel
Jine reseni me ted nenapada, kazdopadne tech podminek muzes najednou testovat treba 10. Myslim, ze to nebude nijak zpomalovat ;) vsak uvidis...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0