Autor Zpráva
monarcha
Profil
Ahoj všem.
Na lokále mám uloženou stránku obsahující flash. V tomto flashi bych chtěl načítat nějaká data, například z www.domena.cz/soubor.txt. To ale flash nepovolí a při spuštění napíše, že není možné načítat data z cizích domén.
Našel jsem tedy popis k funkci System.security.loadPolicyFile("http://www.domena.cz"), která by tento problém měla řešit. Ale neřeší, protože můj flash (MX 2004) tuto funkci nezná. Nevíte někdo, co s tím?
XXX
Profil
monarcha
nejsem si jisty, jestli to je uz ve flashi MX2004, ale zkus se podivat do nastaveni PUBLISH SETTINGS do zalozky Flash, jestli tam mas uplne dole LOCAL PLAYBACK SECURITY. Tam bys mohl zmenit ACCES NETWORK ONLY, ale fakt nevim, jestli to neni az od 8ky
monarcha
Profil
XXX
Hm to tam bohužel nemám, takže to opravdu bude až od verze 8
XXX
Profil
monarcha
Flash nedovoluje pouzivat soubory, ktere bezi na jine domene. Reseni je takove, ze musis na te tve domene povolit, aby si se k tomu souboru txt mohl dostat. Vytvor si novy dokument XML (treba ve wordpadu). Do nej zkopiruj:

<cross-domain-policy>
<allow-access-from domain="*" />
</cross-domain-policy>

Musis to pojmenovat crossdomain.xml a nahrat do korenoveho adresare tvoji domeny ;) Timhle povolis, aby ses k tomu souboru mohl dostat odjinud... melo by to fungovat
monarcha
Profil
XXX
Toto jsem se dočetl a dokonce to tak i mám. Problém je v tom, že flash mi hned při "překladu" napíše, že nezná funkci loadPolicyFile, i když by podle manuálů tuto funkci od verze MX2004 znát měl
XXX
Profil
monarcha
a zkousel si to s tim XML nahranym na tve domene a bez te funkce v tom FLAcku?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0