Autor Zpráva
Crashik
Profil *
Dočetl jsem se že se dá pomocí AS nastavit rozměry UI komponenta, ale nikde jsem nenašel praktický zápis. Mám komponentu ScrollBar se jmenem instance aktuality a chtěl jsem aby byla 10px široká a 125 vysoká, ale ona se mi vždy roztáhne podle šířky dynamického textu. Děkuji za odpověď
flz
Profil
myslim, ze to najdes po kliknuti na ten component dole v okne Propeties (tam si to prepnes na Parameters)
Crashik
Profil *
nj ale i presto se mi to prenastavi podle dynamickeho okna....:( a zase kdyz jsem napsal jmeno_instance.setSize ("w:N, h:N"); tak se mi pak naopak zobtazuje přiliš malý relativně jen dolní šipka ať dám bodu kolik chci:(
Hanz
Profil
Crashik
Dej na ten komponent tohle:
onClipEvent (load) {

// Výška
this._height = 500;
// Šířka
this._width = 20;
}


Čísla si zmněň jak potřebuješ.

Hanz
Crashik
Profil *
Tak jsem to právě vyzkoušel a stalo se že se mi opět zobrazuje jen hrní šipečka která ma parametry co jsem nastavil...hraje roli že dělam ve FLASH 2004MX?
Versus
Profil *
Zdravim.
Pokud je to komponenta z MX 2k04 tak ona dedi z UIObject tridy metodu UIObject.setSize ( width, height );
Takze aktuality.setSize ( 500, 20 );

Versus
Hanz
Profil
A proč to vlastně potřebuješ pomocí AS?? To přece můžeš udělat ručně.
Versus
Psal výše ře mu to s tím dělá problémy (syce nevím jaké, ale prý jo).


Hanz
Crashik
Profil *
Už se zadařilo opět pánové máte oba dva pravdu...zavřel jsem projekt otevřel nový a tam už to šlo nastavit obouma způsobama oc jste napsali už se nezvětšovala a nezobrazovala jen šipka dolu...tahem ruky bohužel mi to nejde ani teď, vždy to převezme velikost podle dynamickeho okna...ale nevadí problém byl již vyřešen děkuji opět za pomoc...ony tyhle "malé" detaily vzávěru mají ten správný efekt na designu...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0