Autor Zprсva
nсdva
Profil *
dobr§ den,
pokusэm se b§t struшn§, ve flashi jsem si vytvoјil odkaz. flash si nechсm publikovat, kѓd z publikace si Мkopэruju do htm strсnky ale jakmile se na ni koukсm v prohlэОeшi a kliknu na odkaz objevэ se mi tam totoЈ

аЯрЗ&plusmn;с>ўџ ўџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџьЁРE ПbjbjBрBр  Љ Љџџџџџџ]ppppp | pC&para;””””””””      $љєэf.”””””.Ј”””ЈЈЈ” ””pp”Ј`Ј”ˆ pjdђ&para;&raquo;ppО  §Аа/ Ар=!А"А# $ %А [$@ёџ$NormalmH LL Heading 1$Є№Є<@&5CJKHOJQJkHфFF Heading 2$Є№Є<@&56OJQJkHф88 Heading 3$Є№Є<@&5<A@ђџЗ<Default Paragraph Font џџџџџџMicrosoft Corp.C:My Documentswinword8.docџ@€РљU@@G‡МTimes New Roman5€Symbol3" Arial"ёˆаhЖS †МS †ƒ$rdџџMicrosoft Corp.Microsoft Corp.ўџџџ ўџџџ§џџџўџџџўџџџўџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџRoot Entry­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­Кџџџџџџџџ РFРDџaђ&para;&raquo;РжFfђ&para;&raquo;€ №­К1Table­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­Кџџџџџџџџ №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­КWordDocument­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­Кџџџџџџџџ №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­КCompObj­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­К №­Кџџџџџџџџџџџџ №­К №­К №­К №­К №­Кj №­Кўџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџ џџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџџўџ џџџџ РFMicrosoft Word Document MSWordDocWord.Document.8є9Вq

nevэte nсhodou nьkdo, co by to mohlo znamenat? nebo jak se toho zbavit ? nebo tak nьco ?
dэky moc
XXX
Profil
nebylo by na skoda napsat, jak sis ten odkaz vytvoril ;) Myslis tlacitko, na ktere kdyz kliknes tak se ti spusti nejaka stranka?
nсdva
Profil *
omlouvсm se, ano, myslel jsem button s odkazem pјes get url.
Bubсk
Profil
Udьlal jsi odkaz na dokument MS Wordu. Proш se zobrazil nekorektnь, namэsto obvyklщho korektnэho zobrazenэ v IE (pomocэ Active X), pјэpadnь nenabэdnul k otevјenэ/staОenэ, to nevэm, pјэшin mљОe b§t vэce, ale Осdnс nesouvisэ s Flashem.
nсdva
Profil *
jakto ? kdyО kѓd, kter§ jsem zadal do akce pomocэ action scriptu znьl takto:
on (release) {
getURL("html/home.htm", "_self");
}
Bubсk
Profil
V tom pјэpadь je to o nьco jasnьjЙэ, soubor "home.htm" nenэ HTML dokument, ale pouze pјejmenovan§ home.doc, dokument programu MS Word.

NejrychlejЙэ pomoc je otevјэt dokument v MS Wordu a uloОit ho jako HTML dokument, nebo lщpe ZjednoduЙen§ HTML dokument.
nсdva
Profil *
Dьkuji moc za radu
nсdva
Profil *
to jsem udьlal ale nikdy pјedtэm jsem tyto dokumenty ve wordu neotvэral, a teя mi to sice jde, ale v kѓdu strсnek se vytvoјэ klasickщ word znaky jako Оe je to udьlan§ ve wordu a tak .... a jс se proto ptсm - Jak mohl b§t home.htm pјejmenovan§ home.doc, kdyО jsem s tэm to souborem nikdy pјedtэm ve wordu nepracoval? pјijde mi spэЙ, Оe jsem z toho pјejmenovanщ soubory udьlal teЯ...................
Toto tщma je uzamшeno. Odpovья nelze zaslat.

0