Autor Zpráva
Jack*the*Ripper
Profil *
Čau, prosím, poradí mi někdo s tímto? - dělám odkazy. Devět odkazů pod sebou. Při najetí na odkaz chci, aby se animovala ruka -> ukáže na odkaz, na kterém je právě myš. Doteď vím...dál chci, když přejdu například z odkazu číslo 1 na odkaz číslo 2 aby se udělala nějaká akce (v mém případě je to přejetí ruky z odkazu 1 k odkazu číslo 2). Jak to zapíšu pomocí proměnných? Prosíím poraďtě. Piště sem a nebo i na icq 320084983. díky Honza
Hanz
Profil
Jack*the*Ripper
Nějak nechápu jak by se to mělo zapsat pomocí promněnných (asi dobře nechápeš co je promněnná).
Jack*the*Ripper
Profil *
Hanz
A jak bys to udělal ty? Já jsem to chtěl tak, že první proměnná bude číslo odkazu ze které jsem "přišel" a pak druhá proměnná bude číslo odkazu na kterém jsem právě teď. No a když třeba součet těchto čísel bude např. 20 tak přejde na snímek číslo třeba 5. Jestli to myslím úplně blbě, tak se rád nechám poučit, jak by jsi to udělal ty, díky.
Hanz
Profil
Jack*the*Ripper
No já bych to udělal celé pomocí AS.
Například:

on (rollOver) {

var vzdalenostX = 400-ukazatel._x;
var vzdalenostY = 80-ukazatel._y;
var probehlo = 0;
onEnterFrame = function () {
if (probehlo<10) {
ukazatel._x += vzdalenostX/10;
ukazatel._y += vzdalenostY/10;
}
probehlo++;
};
}


Tenhle script dej na tlačítka. Ukazatel by se mněl jmenovat "ukazatel". A číslo 400 udává x-ovou souřadnicibodu, na kterou má ukazatel ukozovat při najetí na tlačítko. A hodnota 80 to samé, jen je to y-psylonová souřadnice.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0