Autor Zpráva
fatalX
Profil *
Ahoj, prosím, poradí mi někdo s tímto: mám do hlavní scény vložené tlačítko (movieclip), které se skládá ze čtyř částí (movieclipů) (tlačítko vklidu, najetí, odjetí a zmáčknutí, dělané přes actionscript on (roll....) atd.) V tlačítku najetí bych rád, aby se ,když proměnná bude např. 17, spustil MovieClip. Prosím poraďte, jak načíst ten movieclip na určitou pozici a kam ten zdrojový movieclip dát, aby se přehrál jenom když bude ta proměnná 17? Díky
Dredie
Profil *
- skript dej prvni frame hlavni caseove osy

var myVar:Number = 0;

function palyMyMC() {
if (myVar == 17) {
this.myMcButton.myMcOver.play();
}
}

this.myMcButton.myMcOver.onRollOver = function() {
playMyMC();
...... zbytek akci pro roll over a roll out
}

D.
fatalX
Profil *
Toto mi tam nejede...:(
fatalX
Profil *
No, tak ještě jinak... jak napíšu toto: ve vrstvě 16 přehraj movieclip, který má nějakou absolutní adresu??
Dredie
Profil *
fatalX:
jasne ze ti to nejede protoze hodnota myVar je 0 a ne 17 a adresovani je ilustracni... samozrejme zalezi na tom jak to mas cele kontruovane, ptze z toho cos napsal to neni az tak moc poznat.

Nicmene pokud movie clip loadujes z externiho souboru do vrstvy 16, samozrejme jeho adresa je _level16.myMcButton.MyMcOver....., nicmene pokud ho mas na scene uz v autorskem rezimu (tzn davas ho tam standartne z knihovny manulane), jeho level je _level0 = root = this pokud toto slovicko napises na hlavni casovou osu

D.
fatalX
Profil *
Dredie
Máš icq?? prosím, ukázal by ti, co vlastně potřebuju.
fatalX
Profil *
Moje je 320084983, tak si mě pls přida do kontaktů.
Dredie
Profil *
fatalX: mam, ale nemam cas ;) hod si zdrojak na web a posli link, vecer se na to mkrnu jestli budu mit kdy
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0