Autor Zpráva
pudl
Profil *
Dobry den, chtel bych se zeptat jak udelam ve Flashi MX nasledujici: mam prezentaci ve ktere mam spustu textu a chtel bych umoznit ten text pomoci tlacitka ulozit na disk nebo vytisknout...jak na to? u ukladani do souboru na disk bych potreboval aby si dotycny clovek mohl vybrat nazev a umisteni vysledneho souboru...predem moc dekuju za odpoved
dredie
Profil *
Toto neni primo z flashe mozne - flash neumi zaposovat do externich souboru. Da se vyresit pouze pres PHP - nicmene podle me neni takovy problem ten soubor s textem zazipovat a dat na nej odkaz pro standartni dialog stahovani. Co se tisku tyce, pokud vim flash ma v sobe podporu tisku, ale z hlavy ti nic blizsiho nepovim, ptze tisk jsem jeste v realu neresil.

D.
pudl
Profil *
To me stve z eto nejde primo z flashe ponevadz pres php mi to nic neresi..aplikace bude siritelna na cd...jo a ten text je ukladan v promenny primo v AS...ale dik za radu
pudl
Profil *
Ted sem nasel neco o funkci MMSave pomoci ktere se uklada text na disk ale nak mi to nefunguje..nemate s touto funkci nekdo zkusenosti?
Hanz
pudl
To víš, že má, ale jenom nevím jestli to co jsi nenašel není právě ten můj článek (není moc serverů, kde o MMSave píší a to už jen proto, že není v nápovědě). Ale nemůžeš si vybrat umístění a u každého operačního systému se může uložit jinam. Takže bych doporučil když už tak SharedObject.
pudl
Profil *
Aha tak prave to umisteni a nazev souboru bych potreboval.....a mohl by jsi mi poradit jak se to dela pres to SharedObject?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0