Autor Zpráva
FreeWay
Profil *
mohli by ste mi poradit ako poslem premenne z Flash do PHP bez toho aby to PHP subor nacitalo? (funguje mi to pri SendAndLoad, ale ja potrebujem len poslat premenne)
....mam to riesene takto ale nefunguje to....

PHP:

if ($odhlasit=="1")
{
session_start();
unset($_SESSION['prihlaseny']);
session_destroy();
};

Flash:
-toto je buton na odhlasenie....
on (release) {
poslat = new LoadVars();
poslat.odhlasit = 1;
poslat.send("mysql.php", poslat, 'POST');
getURL("uvod.php", "text");
_root.gotoAndStop(1);
}
...stranka je rozdelena na framy(v lavom je flash a v pravom obsah stranky )..teda ked kliknem zrusi to session v phpcku a do praveho framu to nacita uvodnu stranku...

....skusal som to aj s SendAndLoad ale vysledok je isty, vobec to session nezrusi, teda asi Flash neposle premennu ODHLASIT do php....

heeeelllpppp, som zufalyyyy..... :(
Hanz
No nevím proč tak složitě. Odesílej to takto:
loadVariablesNum("mysql.php", "", "POST");

No a to je vše :o)
Takže jen pro přesnost AS bude vypadat takto:
on (release) {

odhlasit = 1;
loadVariablesNum("mysql.php", "", "POST");
getURL("uvod.php", "text");
_root.gotoAndStop(1);
}

A PHP zůstane úplně stejné jako máš.
FreeWay
Profil *
a neni loadVariablesNum("mysql.php", "", "POST") zastaranejsia metoda?
...vsak teraz sa vsetko robi cez loadvars...

...ja si myslim ze to moje neni zlozite, len inac napisane....
Hanz
FreeWay
Je to zastaralejší, ale to snad nevadá ne? --> vzhledem k tomu co potřebuješ je to jedno.
Jo a další věc. Nemůžeš třídit věci na nové a staré. To spíše na méně a více používané. To je to samé jako kdybych žekl že se nemá psát ActionScript přímo do *.swf, ale do externích souborů se scriptem a potom "naincludovat".
FreeWay
Profil *
kazdopadne diki....
....spravil som to aj tak cez sendAndLoad, pretoze jedine pri tom mi to celu stranku nenacita nanovo...
....skusal som to predtym ,ale zisitl som ze to sendAndLoad nefunguje ked premenne iba poslem a nedam ziadne nacitat,,, je to mozne? lebo akonahle som aj dal nacitat premennu uz to fachci....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0