Autor Zpráva
Mz Peryx
Profil
Zdar.

Mam problem s vrstvou. Nahravam jedno externe 1.swf do hlavneho hl.swf cez loadMovie. Nechcem to nahravat do MC cez target, aby mi to nerobilo trable. Ak to nahravam cez level 1, tak mi to nahra do laveho horneho rohu a tam to vobec nepotrebujem. Moja otazka znie, ze ci sa da zmenit x-ova a y-ova os toho levelu 1 [nahrateho 1.swf]
do toho hl.swf. Alebo, ci sa daju vobec menit parametre toho levelu 1 nejako.

Vdaka.

Mz.Peryx
DoubleThink
Profil *
aby mi to nerobilo trable

například jaké?

Ono se to dělá právě načtením SWF na pozici MovieClipu
Mz Peryx
Profil
Alebo na vrstvu level 1, pretoze ta zakladna vrstva je level 0. A ta vrstva level 1 je na nej.
Ak by som nahraval cez loadMovie na level 0, tak prepise level 0 tym co nahravam.

V jednoduchosti povedane, ze pri nahravani na level 1 by to vyzeralo tak, ze by som mal ten klip 1.swf na tom hl.swf v lavom hornom rohu.
A ja to tam nechem, ale to chem napr. na strede toho hl.swf.

Ak by to bolo zlozite pre pochopenie, mozem daj aj link na priklad.

CAF
DoubleThink
Profil *
načti to NE do levelu ale na místo MovieClipu

Tedy NIKOLIV LoadMovieNum ale LoadMovie

Nevidím důvod, proč by to takto mělo být horší.

Při použítí levelu se ti prostě překryje jedna vrstva a už s tím nic neuděláš (imho)
Anonymní
Profil *
To mas pravdu.
Ja som este zabudol povedat, ze to 1.swf, co chcem nahravat do hl.swf je mensie asi o 70% nez to hl.swf. To mas pravdu, ze sa to prekryje. Ale ak by som to nahral na level 1, tak sa to nahra na level 0, teda na hl.swf do laveho horneho rohu.

Vdaka tedy, ja to skusim iba cez loadMovie.

CAF
Mz Peryx
Profil
Nefunguje to ani cez loadMovie.
Nemozem to proste nahravat na poziciu MC.
Potreboval by som to nahrat, ako _level1 a zmenit parametre jeho umiestnenia na _level0.
Lebo v tom, co chcem nahravat mam cesty pre _root - ovane a asi to je ta chyba.
Asi budem musiet zmenit cesty v tom nahravanom *.swf.

Ine riesenie asi nebude.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0