Autor Zpráva
Narg
Profil *
ahoj, potreboval bych poradit prosiiim :)
mam tlacitko a chci aby kdyz na nej najedu, tak se objevilo dalsi tlacitko a na to abych mohl kliknout.. jenze najedu na tlacitko a jakmile z nej sjedu, tak samozrejme tamto tlacitko zmizi..
da se to nejak vychytat? prej pres action script, ale fakt neumim..
diky moc vsem za pomoc..
XXX
Profil
z tvojeho popisu neni jasne, co presne potrebujes.zkus vic popsat,jak presne to ma vypadat ;) jestli myslis klasicke vysouvaci menu, ze najedes na menu a to se ti rozvine nebo opravdu jenom jedno tlacitko uplne nekde jinde. taky neni poznat, kdy ma potom to nove tlacitko zmizet.pokud to neni to menu,tak bych to pochopil tak,ze po najeti na tlacitko,ze klidne uplne nekde jinde objevi druhe a po kliknuti na nej zase zmizi.nebo ma zmizet i jindy, treba kdyz se klikne nebo najede na neco jineho?nema smysl neco resit,kdyz neni jasne,co vlastne potrebujes ;)
Skála
Profil *
Narg, asi presne vim co potrebujes. podobne tlacitka co jsou na www.tresorberlin.com vid. Uz jsem mel stejny problem. Mrknu se do kompu na stary vecicky a napisu ti postup. Do ty doby si projed diskusi uz jsem to poptaval snad i pod stejnym nazvem jako ty. Zatim
Narg
Profil *
jasny, tak podrobneji:
bude tlacitko c.1 a pod nim c2. Najedes na tlacitko c1. a objevi se vedle nej tlacitko c3 a tlacitko c4. Kdyz sjedes kurzorem pryc z c1, tak tam c3 a c4 museji porad zustat, zmizet musi az pokud najedes na tlacitko c2. Na tlacitko c3 a c4 se musi dat normalne kliknout, pak se otevre html stranka...
doufamze je to tak pochopitelny :)
diky
Narg
Profil *
Narg, asi presne vim co potrebujes. podobne tlacitka co jsou na www.tresorberlin.com vid. Uz jsem mel stejny problem. Mrknu se do kompu na stary vecicky a napisu ti postup. Do ty doby si projed diskusi uz jsem to poptaval snad i pod stejnym nazvem jako ty. Zatim

diky moc, projdu to tam a budu rad kdyz neco najdes..
Narg
Profil *
tak jsem nasel tu starou diskusi, jenze to neni uplne ono - funguje to tak jak chci, akoratze na to potrebuju 2 snimky, coz se mi nehodi vzhledem k poctu tlacitek.. mam na strance pod sebou asi 20 tlacitek a po najeti na kazdy zvlast se maji objevit dve ruzny tlacitka, to by znamenalo hrozne moc frejmu a tim padem skoro nemoznost pozdeji editovat text tech tlacitek (musel bych ho zmenit ve vsech tech frejmech) :(((
poradte nekdo pls
XXX
Profil
Narg
Nevim,jake reseni jsi nasel, ale nechapu to by znamenalo hrozne moc frejmu a tim padem skoro nemoznost pozdeji editovat text tech tlacitek (musel bych ho zmenit ve vsech tech frejmech)
Pokud si das kazde tlacitko do samostatne vrstvy do konkretniho sniku a to tlacitko se ti ma vyskytovat jeste treba v dlasich 10snimcich na tom samem miste,tak jej nebudes vytvaret ve vsech tech snimcich,ale jen v tom prvnim a pak das treba na desaty snimek od toho prvniho F5 - tim se ti to tlacitko bude vyskytovat ve vsech tech snimcich,ale menit ho budes muset jen jednou v tom prvnim klicovem snimku ;)
XXX
Profil
Jo a jeste mimochodem... vsechny ty tlacitka mas v knihovne, takze pokud bys mel nektere ve spouste snimku, staci zmeni jen to jedno v knihovne a automaticky se ti zmeni ve vsech snimcich ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0