Autor Zpráva
osi011
Profil
Chtěl bych se zeptat, v čem dělám chybu. Na localhostu mi to normálně jede, ale když to hodím na web, tak ne.
Nejprve v db inkrementuju proměnou a následně se ji snažím vypsat do textboxu ve Flashi. Ten update normálně funguje, i sql dotaz pro výpis, takže chyba bude někde na straně ActionScriptu.

//výpis z DB do textboxu --------------------------------------------------------------------

var cislo=Math.random()*Math.random()*Math.random();
var nacti:LoadVars = new LoadVars();

nacti.zm_id=101;

nacti.sendAndLoad("shlednutoShow.php?"+cislo, nacti, "POST");
nacti.onLoad = function() {
_root.stranka.foto_pocet = nacti.vypisDb; //na localhostu funguje, na webu je "undefined"
};


//php file ---------------------------------------------------------------------------------------

..
$idApp = $_POST['zm_id'];

$shl=mysql_result(mysql_query("SELECT shlednuto FROM fotogalery WHERE id LIKE '".$idApp."' "), 0);

echo "vypisDb=$shl";
..
XXX
Profil
Mas na tom webu nahrany soubor shlednutoShow.php ve stejnem adresari jako to SWF? Predpokladam, ze takovou chybu bys snad neudelal nebo ji hned odhalil, ale vzhledem k tomu, ze ti to na localu jede a na webu ne, videl bych problem v ceste k souboru. Ted je otazka ktereho ;)
osi011
Profil
Nahrané je vše a v pořádku, přesně jako na localu, kde je to bez problému ;) Cesty jsou taky v pořádku, připojení na DB probíhá přes jiné php, pro všechny soubory tedy stejně. Snad jen, že by to chtělo absolutní cestu umístění na internetu, ale to zkusím jak dorazím domů. Měl jsem příkazy na DB i v jednom souboru, se stejnou cestou a přesto mi nejel jen ten select.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0