Autor Zpráva
joe
Profil *
Ahoj,

Mám docela akutní problém, mám animaci, kde používám jen tři vrstvy - viz. přiložený obrázek

http://img62.imageshack.us/img62/7245/flashxmlgl7.png

Problém je, že nevím kam mám umístit skript pro načítání obrázků z xml, jak je na obrázku vidět, je ve vrstvě "efekt". Ale ať ho dám kamkoli, tak se prostě nic nenačte.

(Když vytvořím nový soubor se stejným kódem, kde bude jen jedna vrstva, tak se obrázky načítají, asi ten köd vkládám tam, kam nemám).

Byl by někdo tak hodný a poradil mi s tím? Vůbec si s tím nevím rady, flash moc neovládám :(

Obrázek bych potřeboval načíst do vrstvy "obrazek" (na obrázku označené), do nějakého movie clipu...

Děkuju za rady
XXX
Profil
No aby ti nekdo poradil, potrebuje videt ten skript, jinak ti tezko rekne, kde mas chybu. Jelikoz ve Flashi neumis tak predpokladam, ze sis jen nekde zkopiroval nejaky skript a ten ti ted nefunguje, takze muze byt chyba i v tom skriptu. Zalezi, jake cesty jsou v nem pouzivany a jakych instanci se tykaji ;) Z tveho popisu ti asi jen tak nekdo neporadi ;)
joe
Profil *
Ano, použil jsem skript z této galerie:
http://www.flash.cz/portal/clanek.aspx?id=857

Problém je, že potřebuju změnit obrázek až poté, co se dokončí mé efekty. Tedy přidat nějaký malý skriptík na posledním snímku, kde mé efekty končí, aby se obrázek změnil. Tato galerie ale obrázky mění automaticky po uplynutí nějaké doby, co je v souboru nastavená. Zkoušel jsem to nastavit i napevno, že by se to vlastně změnilo až po skončení efektů, ale nějak mi to na tu časovou změnu nechce fungovat a přijde mi, že se to mění pořád stejně :(
joe
Profil *
Ještě něco.

Do posledního snímku efektů jsem zkoušel vložit toto:

imgLoader.contentLoaderInfo.addEventListener(Event.COMPLETE,loadComple te);
img.addChild(imgLoader);

Ale s tím to také nefunguje :(

Byl bych ti moc vděčný za každou radu!
XXX
Profil
No kdyz se jen tak zbezne podivam na ten skript, tak bych to videl asi tak. Obrazky ti meni funkce nextImg() a ta se vola ve funkci fadeInDone(). Pokud chces, aby se ti obrazek menil za dalsi jindy, musis jen jinam umistit tuto funkci ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0