Autor Zpráva
SHato
Profil
je nejaky sposob nacitania externej gif animacie do Flasha?.. cez MC alebo cez dynamic text?
rednek
Profil
Proste tam importujes ten gif, s nim sa ti do kniznice importuju vsetky framiky ktore tam ma, a teda ich budes moct volne pouzivat.
XXX
Profil
rednek
Setris mi praci ;) Jen tak dal, za chvili tady nebudu muset chodit... ;)
SHato
Profil
jo jasne.. o tom to viem... ale ja ich chem nacitat EXTERNE cez loadMovie do prazdneho MC.. lebo loadMovie("obrazok.gif",movieclip_mc) mi jednoducho nezobere.. :).. to iste aj pri externom nacitani do textaku...

napríklad mám na stranke pohybujuce sa banerry v gife ale mam ich vela a budem ich casto resp. prílezitostne menit.. takze nechcem zakazdym obnovovat cez flash ale staci mi na FTP hodit tie banery a flash pomocou actionscryptu mi ich nacita cez externu premennu o ich pocte (ktoru zmenim zakazdym ked tam nieco nove pridam)...

chapen sie?..:))
XXX
Profil
SHato
Animovany gif takto primo externe nenactes. Budes muset kazdy z nich naimportovat do Flashe a vytvorit si tak z kazdeho GIFu SWF, ktere teprve budes do dalsiho SWF nacitat externe napr. do prazdneho MC. Takhle je budes moct nacitat treba nahodne na zaklade promenne. Budes ale muset pokazde vytvorit s GIFu SWF :(

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0