Autor Zpráva
Nováček
Profil *
Zdravím,

jsme nováčkem a potřeboval bych poradit jak nahradit událost onClipEvent (load), kterou mám na objektu tak, abych ji mohl dát na časovou osu.

Dík
FlashManiac
Movieclip.onLoad=function(success){}
Nováček
Profil *
můžeš to trochu rozepsat? Pokud to vložím do časové osy tak se ta funkce přeskočí a jede to dál...

dík
FlashManiac
no tohle je bohuzel tresku bug.. nebo maly nedostateck flashe..
pokudmas to tlacitki uz vytvorene a netvoris ho dynamicky.. tak vlastne ta fce onload nic moc neresi.. a za to se ti omlouvam..
ale muzes to udelat tak ze si tam das maly interval staci 50ms a pak spustis tu funcki "jakoby" onLoad.. napisu maly skript jako priklad
//zde je tvoje funkce on load
MC_mc.onLoad=function(success){
//....
//prikazy te fce
}

tohle plati a je to 100% funkcni pokud te MC delas dynamicky tak a ted jak si to predstavuju ja...
var interval:Number;
function naNacteni():Void{
clearInterval(interval);//vynulovani a deaktivace intervalu
//..
//zde jsou prikazy te tve funkce onLoad
}
interval=setInterval(naNacteni,50);//ubtervalu priradim funcki setInterval ktera jakmile se naplni tech 50ms tak spusti funkci naNacteni

a melo by to takhle fungovat sam jsem si to otestoval..
P.S. jen si zkontroluj esli je spravne to poradi setInterval(naNacteni,50) nevim esli tam nema byt (50,naNacteni] ale myslim ze jsem to napsal spravne XD
DoubleThink
Profil *
Nabízí se možná otázka, proč celou (synchronní) operaci věšet na onload (existujícího) objektu.
Akce se přece můžou provest jako událost snímku časové osy.
FlashManiac
DoubleThink
tak jiste..ale zase timhle zpusobem nemusis porad testovat onEnterFrame.. i kdyz muzes tu udalost zrusit prikazem delete.. to je fakt:)
Fantomasmag
FlashManiac
Přesně jak píše DoubleThink, určitě bych to nedával do onLoadu ;-)
FlashManiac
Fantomasmag
tak to je jako jasne... ja jsem jen odpovidal na polozeny dotaz...
nicmene to ze se ty akce na onLoad nejakym zahadnym zpusobem neprovedou porad povazuju za jisty bug. :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: