Autor Zpráva
Marek Čeřovský
Profil *
Dobrý den všem ve spolek, mám takový dotaz, respektive dva ale řekl bych, že mají stejný základ a tím i podobné řešení. Začínám a jsem samouk a tak proto pokud se vám bude zdát má otázka velmi triviální, předem se omlouvám.stačí mi odkaz do nějaké diskuse, sám jsem nic nenašel.1/ mám stránku a ta je delší nežli je výška monitoru a tedy IE vytvoří na boku posuvníky, tyto použiji pro odrolování dolů, zde je odkaz na jinou stránku, který použiji, stránka se zobrazí v tom samém okně a posléze pokud se vrátím šipkou zpět v IE, původní stránka se mi zobrazí včetně odrolování dolů ale já bych chtěl aby se při každém načtení automaticky zobrazil její začátek.2/Jde nějak určit jak hodně je stránka odrolována(myslím čistě exaktně, nějakým přesným číslem), které by se pak dalo použít pro umístění plovoucího okna, tak aby presně zařezávalo s horním okrajem IE bez ohledu na to jak je stránka odrolována(prostě by se to dopočítalo).Tak, doufám že jsem to napsal dostatečně, srozumitelně a předem děkuji za odpověd. Marek Čeřovský

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0