Autor Zpráva
Vavroch
Profil *
Zdravim
Mám jeden dotaz,zajimalo by mne jak vyresit tuto situaci..
Delam prezentaci,kde header stranky je resen pomoci Flashe.
Jde o to,aby se header includoval do kazde nove stranky,coz neni problem.
Ten je ale v tom,ze to bude jako jedem movie clip,ktery se zmeni pri prechodu na jinou stranku.

Priklad:
Jsem v sekci 1 a kliknu na odkaz do sekce 2.Po nacteni stranky se includovanem clipu zmeni nadpis stranky z 1 na 2.
Jde tedy o to,abych pomoci action scriptu(nebo neceho jinyho)vyresil,aby to nacetlo nazev stranky,ke kterymu by byla prirazena nejaka hodnota ,neco jako kdyz stranka=index.html,tak to spustí scenu klipu s nazvem novinky.
Vim,slo by to vyresit,ze bych to vkladal jednotlive,jenze to jsem delal doted a uz by to chtelo zmodernizovat postup.

Budu nadsen jakymkoliv napadem,ci navrhem
Steve
Profil
Vavroch
tak jestli jsem to dobře pochopil, tak máš hned několik možností:
a) předávat přes FlashVars tomu flash objektu proměnnou , podle které potom budeš vybírat vhodný movieClip
b) předávat informace flashi pomocí napojení flashe na JavaScript - ExternalInterface
c) implementovat swfAddress a předávat ten parametr pomocí URL
... určitě to jde i jinak, ale nad tím se mi nechce přemýšlet, jde o to, že každá možnost je specifická a má své výhody i nevýhody.
Vavroch
Profil *
O.k díky...nějake studijní materály konkretně k FlashVars by nkde nebyli,s action scriptem zatim moc zkusenosti nemam..
XXX
Profil
Vavroch
A mas aspon nejake zkusenosti s Internetem? Rika ti neco Google? Myslim, ze ti musi byt jasne, co zadat do policka "Hledat". Uz jen kdyz jsem tam napsal flashvars, naslo to presne to, co potrebujes hned jako prvni odkaz. Nebylo by to jednodussi nez tady pokladat takovy dotaz a cekat dlouho na vysledek, ktery navic neni ani jisty. Zkus nad tim pouzvazovat a hlavne priste si na to vzpomen ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0