Autor Zpráva
Láďa
Profil *
Trochu mě překvapilo chování flashe.
Tvořím výukový prográmek pro školu - program je rozdělen na lekce (scene Lekce1 atd.) a na každém framu je 1 úkol. Úvodní obrazovku tvoří rozcestník, odkud se dostávám na jednotlivé scény (lekce).

A tady je problém, čím vyšší je číslo lekce, tím déle se načítají. 1. lekce naběhne okamžitě, ale třeba 11. lekci to už chvíli trvá. To musí přehrávač flashe přečíst vždy celý předcházející obsah, nemůže rovnou skočit na požadovanou scénu?

Prográmek exportuju do exe souboru, tady asi preloader nepomůže, že?
gardner
Profil *
Zdravim Lado, Nejsem znalec ale ze svich zkusenosti bych pouzivani scen pro tento projekt vubec nedoporucoval, radedji bych pouzil jednoduchy Master_MC s potrebnou navigaci, ktery by za pouziti LoadMovie volal pozadovanou lekci z externiho swf, ktera muze klidne mit preloader podle toho jak tezky material obsahuje a kde se bude nachazet.

Delal jsem vicemene podobnou vec, reklamni-informacni smicka bezici na televizorech zabavnim centru, a resil jsem to tim master_MC ktery byl s potrebnym AS vyexportovany jako .EXE a veskery obsah byl exportovan u jako .SWF-ka do prilozeneho adresare.

Ale mozna ma nekdo jinou zkusenots tak to neber jako jedinou moznost.
FlashManiac
Profil
Láďa
presne jak rika gardner..sceny jsou dneska uz passé, dřiv to bylo nutné kvůli pomalému internetu, když clovek nechtel nacitat kazdou cast 3minuty tak si pockal treba 10minut na nacteni celeho projektu a pak uz se pohyboval bez problemu..ale dneska je snaha všechno řezat do externich samostatnych souboru a pres loadmovie nebo loadmovieNum to pak importovat do nosneho programu...

a pro offline aplikace to plati tim tuplem protoze nacitani z CD nebo HDD je samozrejme daleko rychlesji takze vetsinou ani preloadery nejsou treba

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0