Autor Zpráva
gardner
Profil *
Zdravim, zajimalo by mne jestli nekdo ma zkusenost s timto (temito) kurzem, jestli to za to stoji a podobne.

link:
http://adobe.digitalmedia.cz/skoleni/skoleni_flashcs3_2.aspx

A pokud tu nebude zadny seriozne spatny feedback nebo neco takoveho, Hledam nekoho kdo by se ke mne pridal je potreba 6 lidi max. tak hadam kdyz budeme 4 tak by to mohlo probehnout, termin zatim neni ale rad bych to stihl do konce kvetna.
piste, diky.
embee
Profil
ja myslim, ze je to zbytecny... vzhledem k tomu, ze se jedna o zaklady skriptovani, ktere se daji vygooglit na desitkach stranek, je 6 tisic za kurz opravdu moc.
DoubleThink
Profil *
ja myslim, ze je to zbytecny
Jak pro koho. Pokud dobře vysvětlí základní schémata objektového modelu a rozdíly oproti AS2, tak to může být velmi přínosné. Cena je taky docela průměrná.
XXX
Profil
DoubleThink
Pokud dobře vysvětlí základní schémata objektového modelu a rozdíly oproti AS2

Ono je to sice o Flashi CS3, ale bude se tam probirat AS2. Predpokladam, zes myslel rozdily AS2 a AS3, takze dal asi nemusim pokracovat.

Jinak urcite to muze byt pro nekoho prinosem, ale v dobe, kdy uz se dela v AS3 mi prijde nesmyslne platit penize za skoleni o AS2, obzvlast, kdyz je mezi AS2 a AS3 takovy rozdil. Osobne bych ty penize investoval uplne jinak, a sice bych si objednal z Anglie knizky o AS3. Za 6 tisic ziskas tolik informaci, co nikde jinde ;)
DoubleThink
Profil *
Ono je to sice o Flashi CS3, ale bude se tam probirat AS2
Aha, tak dalece jsem to nečetl... V tom případě beru zpět. Jsou to peníze vyhozené z okna ;)
gardner
Profil *
Asi mi nezbyva nez souhlasit, Presto si ale myslim ze je dobre znat alespon zakladni principy AS2 nez se clovek vrhne na AS3 a hadam ze vsichni tri jak jste zatim odpovedeli mate uctyhodnou znalost AS2 proto ve Vasem pripade investovat 6K do knizek o AS3 bude asi lepsi volba.
Ale ja osobe bych si rad myslel ze to pro mne to vyhozene penize byt nemusi specialne pokud by se tam alespon castecne do problematiky AS3 zabrousilo.

jsem zvedav jestly se najde nekdo, kdo to absolvoval.

Zatim dekuji za odpovedi
DoubleThink
Profil *
Presto si ale myslim ze je dobre znat alespon zakladni principy AS2 nez se clovek vrhne na AS3
O tomto skoro pochybuju. Co tak začínám s AS3 koketovat, zjišťuju, že hodně i základních postupů a schemat vzalo za své.
Učit se dnes AS2 je ztráta času a spousta získaných dogmat (hlavně z oblasti objektového modelu AS2, zděděných z AS1) ti pak bude spíš na škodu.


jsem zvedav jestly se najde nekdo, kdo to absolvoval.
Za předpokladu, že už to aspoň jednou proběhlo.
XXX
Profil
gardner
Kdyz se koukam na slozeni tech, co ti odpovidaji v tomhle threadu, myslim, ze odpoved je jasna.

Ucit se neco stareho opravdu nema smysl. Zvlaste v tomto pripade, kdy se jedna o dost odlisne veci, i kdyz na prvni pohled na sebe navazujici.

Je to tak ve vsech oblastech. Vzdycky je na skodu ziskat spatne navyky, kterych se potom tezko zbavujes,
at uz napr. ve sportu nebo treba prave v IT. Samozrejme jsou to tvoje penize, takze si klidne jdi na skoleni
o AS1 a Flashi 5, ale v tom pripade bych si asi musel zacit myslet, ze vydelavas miliony a nevis co s volnym
casem ;)
gardner
Profil *
Dobre, je to vic nez jasny, muzeme to vesmes uzavrit. Dekuji vsem zucastnenym.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0