Autor Zpráva
milanmichal
Profil
Docela dost mě trápý jak udělat aby se pohled ( Nevým jak se tomu odborné říká ale možná view) posunul za panáčkem když projdu dál . Myslíám tím že mám okínko a když jdu pořád rovně zachvilku projdu stranou okna a zmyzím . já bych potřeboval aby se tenhle view pohyboval za tím panáčem , tak aby neprošel a oběkty se oběvopvali na té straně jak tam jde nové a na druhé myzeli . Doufám že mě chápete . Pokud jo , a budete tak hodní a chtěli by ste mě poradit , udělejte to . Děkuji

— Moderátor (M): Téma na návrh kolegy vertigo4 přesunuto do jiné sekce, z titulku odstraněno přebytečné šestitečí (......) a nepodstatné plky - nevztahující se k tématu - vymazány. —
Nox
Profil
Vůbec netuším o čem to mluvíš, jaký panáček? Má to něco společného s vytvářením webů?
vertigo4
Profil
milanmichal
to má jít o flash?
milanmichal
Profil
No já dělám ve flash hry , rakže se to týká her . Vysvětlím to takto: Nemůžu mýt mapku o velikosti 1 * 1 dm . ale chci jí mýt třeba o 10 * 10 dm . Jenže okraj hry si něchám stejný jako 1 * 1 dm . Ale teď když přejdu dál tžeba na součadnice x= 2 dm y = 2 dm , tak jsem mymo rámu kterej vidím , a tak bych potřeboval aby se ta mapa posunula do toho rámu a byl tam ten kus mapky v který jsem . Už víte co myslím ?
flz
Profil
pri stlaceni sipky (alebo hocicoho co ovlada pohyb panaka) sprav skript ktory nebude posuvat panaka, ale mapu.
tym dosiahnes to, ze panak bude stale v strede obrazovky a mapa sa bude posuvat podla jeho "pohybu"
tzn. ze ked panak pojde smerom hore, tak mapa musi ist dole atd. logicke :)
embee
Profil
jak pise flz.... posunuti viewportu je jen iluze... veskutecnosti posouvas vse ostatni a viewport zustava nehybny.... efekt je naprosto stejny :)
milanmichal
Profil
J dík dobré nápady , ale s tím scriptem bych právě potřeboval pomoci , napsal jsem taky script stejnej k chůzy i panák i obrazovky jen nevým jak to mám napsat aby to fungovalo respektuve jak nazvat ten view.
embee
Profil
hod sem skript...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0