Autor Zpráva
zeree
Profil *
existuje kod ,ktory by zistil ci na istej hlbke sa nieco nachadza {myslim nejaky MC} ,pretoze ak vlozim mc do vrstvy kde je iny mc tak ten novy premaze ten co sa tam nachadza ,takze by som chcel v pripade ze dana hlbka je uz obsadena pouzit najblizsiu volnu ,len neviem ako zistit ci je ista hlbka volna ,napriklad ci je volna hlbka=100
FlashManiac
Profil
muzes pouzit pri rirazeni metodu getNextHighestDepth
nebo muzes se daneho MC zeptat metodou Mc.getDepth jaka je jeho hloubka a apk to priradit do nejake volne to uz necham na tobe:)
zeree
Profil *
jj lenze praveze ja neviem ,zistit ci sa tam MC nenachadza , povedzme ze ich je vela a su chaoticky vkladane a nemozeme ich ani zamerat ze by sme ich postupne presli a pytali sa {iba pre predstavu} ...v debugeri ukazuje jednotlive hlbky na mc ,asi to teda nepojde. ,dik za odpoved
embee
Profil
trace(getInstanceAtDepth(x)), kde x je cislo hloubky. Bud to vrati undefined (nic tam neni) a nebo nazev instance.

...lidi proboha naucite se uz konecne pouzivat napovedu flashe? Ja jsem tohle treba nikdy nepotreboval, nepouzival a nasel jsem to asi za tri minuty po zmacknuti F1. Neni to tak tezke. Pak je tu forum zaneradene zbytecnymi dotazy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0