Autor Zpráva
milanmichal
Profil
Zatím jsem vše řešil pomocí buttonu , ale teď mám problém když chci dát moveclip a na to nefunguje tenhle script on (press) {gotoAndPlay(2)} ktere judělá po zmáčknutí na něj se přemístím do jiní farmy. Ale u move clipu to nejde . Poraďte pls co mám napsat za script
FlashManiac
Profil
ale jde..ale musis to spravne naadresovat..
pokud mas na hlavni casove ose ten MC a chces aby se tim kodem posunula casova osa na druhy snimek musis tam uvest tohle:
on(press){
_parent.gotoAndStop(2); //dostat se o uroven vys
}


ale osobne doporucuju do objketu pokud mono kod vubec nedavat..ztracis prehled.. je lepsi to nadefinovat na hlavni casove ose..
tvujMC.onPress=function(){
this._parent.gotoAndStop(2);
}


budes v tom mit lepsi prehled pri vetsim poctu objektu
milanmichal
Profil
Já vý male já jsem zanimoval terč aby se hýbal , a teď pořebuji uvěst funkci kliku , ale díky skum to druhý . A ještě se chci zeptat jak mám dosadit zmyzení , skoušel jsem to jako destory ale nic
FlashManiac
Profil
milanmichal
muzes to udelat tak, ze mu nas parametr visible na false

pripadne unloadMovieClip,ale nevim esli to nefunguje jen na MC ktere vytvoris dynamicky...
milanmichal
Profil
Ano díky , a když nepůjde ani jedno , tak mu jednoduše po něčem aby se nastavili současnice které nejsou na scéně ;-)
milanmichal
Profil
pripadne unloadMovieClip,ale nevim esli to nefunguje jen na MC ktere vytvoris dynamicky...
Nefunguje :(
milanmichal
Profil
Potřeboval bych jednoduše dosadit do tohodle příkazu něco aby to zmyzelo , přesněji za 000 dosaditněco aby oběkt do kterého to vložím zmyzel pozor a oběkt je Move Clip
on (press) {000} ;

Dík
DoubleThink
Profil *
Ještě jednou a česky? Snad jediné slovo, které jsi napsal správně, je press.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0