Autor Zpráva
Anonim
Profil *
Gutten tag , mám celkem problém . Udělal jsem si takovou primitivní hru no spíše je to jen hra ve které se dá chidit pomocí action scriptu , a pak jsem se pokoušel duělat server ale tak ******* že jsem tam zadal jen nějaké blbosti a myslel jsem si že to půjde . Hra ani server sice nepsali chibu ale když j¨sem hrál nic se nestalo a hra se na server nenapojila. Tohle připojení bych se chtěl naučit a proto vás chci požádat jestůi neznáte nějakou stránku nebo tak kde by byl download takového příkladu . Třeba ten kterej je oficiální jako na naučení tohodle připojení . Ale já toho moc z řeči a textu nepochopím a proto bych to chtěl raději vidět a taky abych se moch podívat co dočeho patří a ták . Pokud něco takovéhleho znáte prosím pošlite mě odkaz . Děkuji .
sonix
a jaký action script by to měl být? action script 2.0 nebo 3.0 ???
Anonim
Profil *
To je celkem jedno , myslím že se to dá prokombynovat ale já používám 2.0 . ALe klidně mi pošli jakej koliv ;-)
Anonim
Profil *
Nemáš tedy něco ? Celkem to spěchá .
embee
http://www.flash.cz/portal/clanek.aspx?id=320
Anonim
Profil *
Děkuji ale když jsem si stáhl tu ukázku a dla jsem připojit tak mi to napsalo : Připojení k serveru se nezdařilo . A tak nevým jestli je chiba v programování nebo někde jinde , a jestli můžu tímhle spůsobem jak tam mají udělat server jen že se napojím tam . Ale nejde to a proto bych chtěl najít chibu abych se to mohl naučit správně .
embee
precti si ten clanek
DoubleThink
Profil *
precti si ten clanek
Což může být onen kámen úrazu - pokud Anonim čte stejně dobře, jako píše.
Anonim
Profil *
No tam je napsané že musím vložit na web nějakou aplikaci ale jakou ? žádnej tutoriál tam an to není :(
Anonim
Profil *
Nevým ale nějak jsem to nepochopil prvně je tam napsané že si mám stáhnout nějakej server pak je tam napsané že stačí nějaká aplikace na webu , fakt nevým ale ten přiklad my nejede a nevým co mám udělat :(
Anonim
Profil *
Prosím pokud by ste mi chtěli pomoct tak tady je soubor .fla :
http://uloz.to/455595/marelo-5.fla
Byl bych rád kdyby jste tam napsali port a ip adresu a pak mi poslali ten server nebo co je potřeba k tomu aby mi to šlo . Já už si fakt nevým rady . A ten upload mě stál asi půl hodiny protože prvně mi nešel net pak to blblo a pak jsem dlouho čekal než se to uplo , tak doufám že to k něčemu bude . Každopádně Děkuji .
DoubleThink
Profil *
No tam je napsané že musím vložit na web nějakou aplikaci ale jakou
Je tam odkaz http://multiuser.web-cd.net
Anonim
Profil *
No ok to jsem tak našel ale co s tím ? to když budu mýt spuštěnou tu stránk utak pojede server nebo co s ní ?
DoubleThink
Profil *
co s ní ?
Třeba stáhnout, nainstalovat a spustit u sebe ten server?
Anonim
Profil *
Aha ok no a pa kjak to mám připojit ? Server jsem nainstaloval a zaškrkl aby byl on ale jak to mám připojit ?
DoubleThink
Profil *
Tohle nikam nevede. Ten celý článek je o tom, jak to máš připojit.

Zamykám. Pro dílčí problémy si vytvoř nové témata.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0